Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsokat tudnátok adni 15...

Tanácsokat tudnátok adni 15 hónapnyi korkülönbséghez?

Figyelt kérdés

15 hónap lesz a két gyerekem között.Nem terveztük,így alakult :)

Érdekelne,hogy a kicsit meddig szoptattátok?

Milyen volt a terhességetek?

Szülés után a hétköznapok?

Használtatok testvérbabakocsit?

Köszönöm a válaszokat!


2014. júl. 3. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 15 hónap a korkülönbség, mi sem így terveztük, de nem bánom. Már 2 és fél éves a legkisebb. Mi vettünk testvérbabakocsit, de olyat, amit később 1 üléses kocsiként is lehet használni, így a kicsivel lehetett tovább használni. Amikor terhes lettem, a ngyobb magától hagyta abba a szopit, akkor még tesztem sem volt, ő már nem kérte. Az első pár hét húzós volt, de aztán szépen összenőttek. Kialakult a rendszer.
2014. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) A babakocsi fajtáját-nevét elküldenéd?

Neked volt,vagy el kellett volna segítség az első hetekbe?Vagy az is egyénfüggő?

Van egy 4 éves,akkor már 5 éves nagy lányom,bár ő a kicsi születését is nagyon tolerálta.

2014. júl. 4. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy "nagy" a picik mellé, amikor a legkisebb született 4 és fél volt pont. :D A férjem elvileg 1 hétig itthon volt, gyakorlatilag így is eljárt dolgozni (vállalkozó). Zömében egyedül voltam, megoldottam. Amibe lehetett, bevontam a gyerekeket, ami rossz volt, hogy nagyon fáradtnak éreztem magam. Nagyon jól esett volna néha egy kiadósabb alvás, de ez lehetetlen volt. Amikor tudtam pihentem. Kaját rendeltem, vagy egyszerűeket főztem. Takarítás meg megvár.

Peg perego gt3 tesóüléses babakocsink volt.

2014. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Picit izgulok,de már várom :)
2014. júl. 5. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!