Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csak az en gyerekeim...

Miert csak az en gyerekeim ennyire durvan felrenyelosek?

Figyelt kérdés
Elso gyerekem is felrenyelos volt.Most masodik 7 hetes kislanyunk is ugyanezt csinalja.ez orokolheto? Vagy mas babaja is felrenyel csak en rettegek ennyire? Suru tapszert,szopizaskor,teat mindent felrenyel.elobb a teat nagyon durvan utana nem kapott levegot,utottem a kis hatat a mellkasomhoz vettem.majd terdemre fektettem hason ugy utogettem.de mar azt hittem vege mindennek... En ettol kikeszulok.ugy reszkettem utana.masnal is van ez??
2014. júl. 11. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom, velünk is milliószor előfordult, pont úgy mint nálad...h azt hittem ott fullad meg a kezeim között..pedig a lehető legóvatosabban adtam neki..nemcsak a te babáid félrenyelősek, az a lényeg h sose legyenek ilyenkor felügyelet nélkül!
2014. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az eset utan kb 15 percig tiszta csondben volt nezelodott meg se nyekkent. Felek hogy sokkot kapott.utana kezdett orditani.azert volt fura a csend mert egesz nap ordit a hasfajas miatt.remelem nem tortent maradando serulese.
2014. júl. 11. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm babája 2 hetesen nyelt félre úgy, hogy már nem volt magánál és a mentősök mentették meg. Utána ő is egy darabig nagyon csendben volt és semmi tartása nem volt. (Jó 2 hetesen amúgy sem sok van, de azért az a kevés sem volt meg) Most 4 éves és rossz, mint az ördög :-) Ne aggódj, nem lesz baj. De átérzem az aggódásod, a 3 hós fiam is többször félrenyelt már. Nem kívánom senkinek. Minden jót nektek!
2014. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is paráztam nagyon a félrenyeléseknél, minden etetésnél félrenyelt, ciciből és tápszerből is..... volt hogy jobban, volt hogy kevésbé. Végűl a milumil ha ar tápszert nem nyelte félre, de nem emiatt kapta, de erre is jó volt :)

Mondjuk ha nagyon durván nyel félre, sokkot kap úgy írtad azért utána kéne járni ennek. Orvos mit mond?

2014. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kap sokkot. Csak ő is megijed szegényke.
2014. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Orvossal nem beszeltem a mai esetrol.de emlitettem neki hogy felrenyelos.o csak elmondta hogy kell utogetni.mi is ar milupat hasxnaljuk.ez vegett is.de ugye teat is kel neki adni foleg ha szorulasos.szegenyke egyszer surut iszik masszor teat.nem tudom mibol kene neki adnom a teat.

Mikor kell mentot hivni? Nem keso mire axok kiernek ilyen esetben hisz percekrol van szo.

2014. júl. 11. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én parás vagyok, hamar kihívnám. Inkább jöjjön ki feleslegesen. Szerintem ha a térdre fektetés és ütögetés sem használ. DE NEM LESZ ILYEN!!! Minden rendben lesz! Próbálj nyugodt maradni!
2014. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!