Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 es fel honapos babam orraban...

3 es fel honapos babam orraban minden nap van valami mar kisebb kora ota-de nem folyik. Mar volt dokinal 3 hete, de most megint aggodom. Ez natha akkor? Neha tusszent is nap kozben, nem kohog-csak mikor tejcsi jon fel, es nincs laza. Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én babámnak is van az orrában mindig valami,én többnyire azt veszem észre,hogy ők azt kitüsszentik.Ha elérem,fülpiszkálóval ki szoktam szedni.Ha nem náthás,nincs láza nem vinném orvoshoz.Végül is nekünk is mindig van...
2010. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ne aggódj! A kislányom 3 hónapos, a doktorbácsi kijött hogy beadja az oltást és akkor kérdeztem hogy normális-e mert tüsszög néha és kicsit szürcsög is. Neki is van néha fehér "takony" az orrában de nem folyik. Azt mondta ez normális, mert sok a nyála ilyenkor a babáknak, ettől szürcsög, azért tüsszög hogy tisztítsa az orrát, a váladék meg tej. Persze megvizsgálta, de mivel egészséges, nem kell aggódnom emiatt.

Ha nincs láza a babádnak, ne vidd orvoshoz szerintem, mert még ott kap el valamit. Ha jókedvű, akkor biztos nem beteg.

Sok egészséget és jó babázást! :)

2010. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat!dragak vagytok,megnyugszom...szep napot.
2010. jan. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!