Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának kell még...

10 hónapos babának kell még éjszaka adni enni tápszert?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 14:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Hát elvileg nem. Orvos és védőnő is azt mondta,már a 6-7 hónaposra is,hogy elég nagy már ahhoz,hogy éjszaka ne egyen (az enyém magától hagyta el az éjszakai evést). Szerintem akkor a nappali étkezéseken kell változtatni,estére adj nagyobb adag tejpépet,vagy főzeléket,kérj tanácsot ebben pl a védőnőtől. 10 hónaposan 3 óránként kelni éjjel,az sok.
2014. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Nekem a dokinéni ma mondta, hogy nem baj ha eszik, max nekem fárasztó!
2014. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

11 kiló és 74 cm .

Nem olyan dagi vannak hurkái, de jobban inkább tokás, a combjain van hurka, nap közben rengeteget mozog, járókában jár, mászik, olyan vaskos baba.

Mostanában alig akar enni nappal.

Eddig hajnalban utoljára fél 4 kor evett 150 ml tápszert

Reggel 7 órakor evett 7 szem sárga szilvát.(óriás szelíd pótyóka szilva)

9 órakor megevett egy egész almát össze pépelve nem raktam bele semmit kb 15 dkg lehetett.

11-kor evett pár falat marha húst pár szem tésztával.

14:50 perckor evett 2 kiskanál tört krumplit pöri szaftal.

15 órakor evett 2 szem meggyet.

15:40 kor evett 2 kiskanál tejpépet.

16:00 . 170 ml tápszert ivott meg és be is aludt rajta.

2014. júl. 16. 16:05
 14/35 A kérdező kommentje:
Ma 450 ml málna italt ivott meg eddig.
2014. júl. 16. 16:06
 15/35 anonim ***** válasza:
Azért vékonynak se vékony, az én fiam 8 hónapos 9kg es 76cm ő se sovány. Szerintem nem kéne éjszaka etetni, inni itasd meg ha felébred, de inkább vízzel mint édes innivalókkal.
2014. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi hogy nem eszik rendesen szerintem napközben, ez inkább csipegetés, de jól nem lakik. Ezért kell éjszaka enni, ha nem eszik rendes adagot napközben, akkor kínáld meg utánna egyből tápszerrel, a rendes adag legalább 2deci főzelék husival, vagy gyümölcs kekszel.
2014. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Ennyi ételtől természetes, hogy éhes éjjel, ez ekkora gyereknek gyakorlatilag semmi. Viszont a súlya igen nagy, ezért sem kellene már éjjel ennie, inkább a nappali evésre kellene figyelni.
2014. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Keveset eszik?

Én mindig attól félek hogy bezabáltatom.

Van egy zöld csésze kb másfél dl-es lehet , kis füles csésze és abba szoktam neki adni félig , háromnegyedig.

Én eddig soha nem adtam neki 2 dl-nyi ételt egyszerre.

De a vizet nem issza meg!

Mit csináljak vele, egyszerűen ne adjak neki édes inni valót?

De éjjel és a nappali elalvásokhoz is csak inni valóval tud elaludni.

Egyébként 2-3 alkalommal van széklete, onnan gondolom hogy elég neki a kaja.

2014. júl. 16. 16:19
 19/35 A kérdező kommentje:
Jahh és a nagy súly.. 4 és fél kilósan született eleven.
2014. júl. 16. 16:20
 20/35 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kerdezo es valaszolok! Nincs olyan hogy enyit annyit kellene ennie egy babanak ekkor meg akkor!!!! A babak is elolenyek KULONBOZO szuksegletekkel!!! Ha a kerdezo babaja ennyit eszik napkozben mert ennyit bir (tomje a szajaba ha nem ker tobbet?) es neki nem problema miert ne ehetne ejszaka? 10 honapos. Az nem olyan sok am! Nezzetek szet a felnottek kozott mekkore kulonbsegek vannak. Van aki sokat eszik egyszerre van aki keveset es gyakran a babak js ilyenek...egyszeru csak rajuk kell figyelni nem arra h.masok babai hogyan mukodnek!!!!
2014. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!