Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának kell még...

10 hónapos babának kell még éjszaka adni enni tápszert?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 14:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
nem kell adni de szerintem már 5-6 hónaposnak sem kell éjjel enni adni.Laktatóbb legyen a vacsora és nem lesz éhes,ha felébred akkor vizet adj neki,megszokásból kel fel éjjel valószínűleg.
2014. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Sztem nem innivaloval alszik be hanem a cumisuvegtol. Szopo mozgas! Cumizik?
2014. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Igen cumizik!

Fel is szokott ébredni rá ha nincs a szájában a cumi, visszaszoktam adni de amikor éhes akkor 5 másodpercenként kiesik a cumi a szájából nem tűr rajta.

2014. júl. 16. 17:04
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Látom leírtad,hogyan eszik már meg van a gond reggel,délben és Este mindenképpen jól kell laknia a 2szem megy meg ilyenek nem laktatóak,fontos,hogy ilyenkor rendesen egyen,és az uzsi tízórai lehet könnyebb gyümölcs keksszel joghurttal pl.Persze,hogy éhes éjjel hiszen nappal nem lakik jól.
2014. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
ja és 5ször adj neki enni ne 8szor,szokja meg a rendszert
2014. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Az én kislányom, 7hónos és simán megeszik 2,5 majdnem 3deci főzeléket husival, legközelebb 4ora múlva éhezik meg. Kekszes gyümölcsből 2decit eszik, ezután 3óra múlva lesz éhes. Hiába eszik sokszor, ezek csak kóstoltatást szintjén van mennyiségileg. A rendszer is nagyon fontos, reggeli, tízórai, ebéd uzsi, vacsora.
2014. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
És mit tegyek ha nem akar enni, ha nem akarja megenni csak a gyümölcsöt, ha nem akar húst, zöldséget, krumplit, ami nem édes étel,olyankor mivel kínáljam?
2014. júl. 16. 17:24
 28/35 anonim ***** válasza:
csináld gyümölccsel tegyél egy minimális cukrot a főzelékbe gyümölcsösen a husit stb
2014. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

De később akkor nem fog megenni semmit amiben nem érzi hogy lenne cukor.

A nagyobbik fiammal így jártam hogy ha nem ette a sósat akkor gyorsan készítettem neki édeset csak hogy ne éhezzen.

Most meg van 7 lyukas foga mert csak az édes!!!!!!!!!

2014. júl. 16. 17:39
 30/35 anonim ***** válasza:
akkor is ragaszkodj ahhoz,hogy 5ször egyen,fontos a rendszer az evésben,10 hónaposan azért még nem válogatnak annyira, a lyukas fog meg nem azért van,mert régen anno édesebb volt amit evett,ha jól szoktatod akkor megfogja enni,de akkor meg legyen fűszeresebb,és ha valamit nem eszik meg ne adj neki rögtön mást
2014. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!