Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 éves vagyok, most született...

17 éves vagyok, most született a kislányom, és néhány dologban segítség kéne. Anyukák, tapasztalatokat írnátok?

Figyelt kérdés
1 hetes a kislányom, 3 napja engedtek ki a kórházból. Míg a kórházban voltam teljesen jól ment a szoptatás, nem is fájt annyira, de mióta itthon vagyok, minden bajom van. Nemis jön a tej rendesen, nagyon fáj is, és a kisbabám is sír, mert hiába szívja, nem jön. Próbáltam már mindenféle masszázst meg krémet, de nem jöttek be. Az orvos se mond mást, csak hogy majd beindul, pedig magánklinikán szültem... Félek, hogy fogyni kezd majd, és sokat sír szoptatás közben. Valaki adna valami tippet?:)

2014. júl. 17. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia! Őszibaracklé. Nekem is nagyon nehezen indult be a tejem. Az első 2 hétben esténként pótolni kellett tápival. Ahányszor csak kérte, cicire tettem, akár 2 óránként.
2014. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Úgy is szoptathatsz, hogy leteszed a babád és fölé hajolsz. Kényelmetlen, de úgy mindenhonnan szív, és valószínűleg többet is tud.


Igyál sokat - pl. őszilé, a sörre sokan esküsznek (alk. mentes), tejelválasztást serkentő tea.

2014. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Baracklé, görögszénamag tea, 4 liter folyadék, lehetőség szerint pihenés, a babával bőrkontaktus, szoptatás előtt 1 pohár víz és sok-sok nyugalom.

Menni fog, ne félj!

2014. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Császármetszéssel szültem, hétfőn éjjel, szerdán már 55g-ot tudott szopizni a picur. Én nem tudtam szoptatós teákat inni, mert a kislányomnak fájt tőlük a hasa. A patikában lehet kapni Urtica urens CH5 homeopátiás tejserkentőt. Nem tudom 100%-ra biztosra, hogy ez segített e, minden esetre ártani biztos nem ártott :)
2014. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!