Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki volt már 5 hónapos babával...

Aki volt már 5 hónapos babával tengerparton nyaralni annak milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Megtehetjük hogy elmenjünk,de szerintem nekem ez semmiképpen nem lenne nyaralás.Kisfiam este 10-kor alszik el,cicizés ringatás,sirás után, 6-kor kel(éjjel kétszer szopizik)aztán utána napközben csak babkocsiban alszik el.Apukánál egyáltalán nincs el,ha az ö kezében van,sir,de ha átveszem már minden ok.Mivel igény szerint szopizik,muszáj nekem mennem,ha felsir,mert sokszor az a baja hogy éhes tehát hiába megy apuka.(tehát nem tudom apukával hagyni mondjuk amig bemegyek a vizbe)Ha beülünk egy étterembe ,akkor tuti ott kaja közben kezd el hisztizni,tehát megint ki kell vennem,így általában ott kell hagynom az ételt,mert ha az ölemben van nem tudok enni igy kihül.A hosszú útról a kocsiban,plusz a melegröl amit nem jól visel,ne is beszéljünk.Ja és ugye tengerparton nincs is árnyék...(klimát nem fujathatunk rá hátha megfázik)Szóval szerintem igy ez a nyaralás csak pénzkidobás lenne.Viszont sokan azt mondják,most menjetek,most még pici,egyszerübb szoptatni,és kész,késöbb mikor 2-3 éves lesz,sokkal nehezebb lesz vele,mert csak az lesz amit ö akar,oda kell menni ahova ő akar stb...viszont én meg nagyon elvágyok otthonról egyszer legalább a nyáron,mert nagyon nehéz a babámmal,kicsit kikapcsolódni...Tapasztalatokat légyszi aki volt ekkora babával nyaralni...vagy hogy késöbb menjünk vagy akkor tényleg nehezebb lesz???negativ kommenteket légyszi ne.akinek nem tetszik a kérdés légyszi ne irjon.
2014. júl. 20. 10:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!