Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom idegileg, tuti...

Nem bírom idegileg, tuti megőrülök! Ötlet a túlélésre?

Figyelt kérdés
Nem alszik, az istenért se akar aludni, már ruha sincs rajta, nincs olyan nagyon meleg, kapott vizet, félhomály van, énekeltem, simiztem, csak nyűglődik. Elegem van, szétmegy az agyam, üvölteni tudnék. Az ágyába tettem és otthagytam, nem sír de üvöltve panaszkodik. Nincs ötletem. Mit csináljak már vele? 9 hónapos. Megőrülök!
2014. júl. 21. 14:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugi, vegyél be egy magne b6-ot vagy valami. Próbáld meg nem erőltetni, üljetek be egy kád langyos vízbe, pancsizzatok egyet. Kifárad és te is megnyugszol. Hidd el tudom mi a nem alvás van egy 3,5 évesem és egy 4 hónaposom. A nagyobbal még alvásklinikán is voltam olyan rossz alvó, azt hittem majd a kicsi jó alvó lesz, hát tévedtem :D soha az életben már nem fogok 4-5 óránál többet aludni egyhuzamban :))))
2014. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

De ne a gyerek előtt. Vagdosd a párnát a földhöz, ágyhoz stb. Ha nagyon kikészültem én ezt csináltam.

Mondom zuhanyozz le, jó hűvös vízzel. A gyereket is pancsoltasd meg jó alaposan, mind a kettőtöknek jót ig tesz. De tényleg az is lehet h a foga fáj. 2 óra még nem a világ vége. Volt h nekem reggel 9-től nem aludt semmit h felkelt egészen estig amíg le nem tettem aludni. Na akkor azt hittem megőrülök. De átment rajtunk.

2014. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar aludni, ne aludjon. Én ha nem tudok vele semmit kezdeni és tényleg nagyon ki vagyok, akkor sztrájkolok. Egyszerűen fogom magam és lefekszem a földre bámulom a plafont, ő meg csináljon körülöttem amit akar (persze bababiztos környezetben)...


Mondjuk ritkán van ilyen, de azért az egy év alatt volt már, hogy kb az egész nap sztrájkolással telt... :)

2014. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%
Aki azt mondta, vidd sétálni, ne hallgass rá. Megsültök. Ha eleget evett és ivott, bekented az ínyét, tiszta a pelus, tehát minden oké, akkor gyere ki tőle, hallgass zenét fülhallgatóval, nézz vicces videókat, vagy bármit, de ne őt hallgasd, mert megőrülsz. Néha kell ez is.
2014. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sétát javaslós voltam, jelzem, hogy itt nincs hőség és borult az ég... (Mielőtt lepontoztok :()
2014. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
31%
Olvasd el az "Aludj jól gyermekem" c. könyvet. Nekünk bevállt!
2014. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Már 2 egész órája kínlódsz vele?! Hát készülj fel, lesznek ennél durvább dolgok egy gyerekkel...Ez a legtöbb embernél mindennapos procedúra, ebben ennyire kibukni nem sok jót jelent... Mi lesza kórházi éjszakák utáni munkába menéssel, és az egész éjszakás hánytatások utáni munkanapokon... és mi van, ha nem alszik?! neki is minden baja van, ez az idő őket is megviseli. Hát ne aludjon, akkora teher foglalkoznod vele?
2014. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Utolsóval egyetértek. Máskor egész nap egy hangja sincs,észre sem veszed hogy ott van,vagy miért vagy ennyire kiakadva egy kis nyűglődéstől? Mi lesz még mire 18 lesz és elköltözik otthonról? Neki is lehet rossz napja.
2014. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%
Kösz a nullára pontozást, szuperbanyák. Biztos sz@r ötlet kikapcsolódni negyed órát, ha tényleg síkideg.
2014. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%
Lehet,h. a foga, pocakja fáj. Adj neki 2 napos száraz kiflit, fürdesd meg ahogy javasolták. Nekem kb. egy hete nem evett a 9 hónaposom, ma evett ebédet (addig csak joghurtot, barackot) - tápszert ivott nagyon sokat. holnap már jön az eső, jobb lesz.
2014. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!