Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom idegileg, tuti...

Nem bírom idegileg, tuti megőrülök! Ötlet a túlélésre?

Figyelt kérdés
Nem alszik, az istenért se akar aludni, már ruha sincs rajta, nincs olyan nagyon meleg, kapott vizet, félhomály van, énekeltem, simiztem, csak nyűglődik. Elegem van, szétmegy az agyam, üvölteni tudnék. Az ágyába tettem és otthagytam, nem sír de üvöltve panaszkodik. Nincs ötletem. Mit csináljak már vele? 9 hónapos. Megőrülök!
2014. júl. 21. 14:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Érzi a frontot, szomjas, a fáradtságtól nem tud elaludni (mert ilyen is van).

Neki nem lesz baja ettől, te pedig de hergeld bele magad a megőrülésbe.

Mozdítsd ki ebből, ahogy írták: séta, pancsi, magadra kötés, még akkor is, ha összeizzadtok.

Tarts ki! Mindjárt este, és vacsi után biztos megkönnyebbültök mindketten! Ilyen sajnos van.

2014. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek?
2014. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehiggadtam, természetesen. Igen, alapvetően sosem szokott nyűglődni, lehet ezért is szokatlan ez nekem. Mindig csak akkor szólt, ha gondja volt, amúgy tettük a dolgunkat egész nap. Egyáltalán nem volt eddig nehéz eset. Igaza volt annak a hozzászólónak, aki ezt gondolta. Jobb lesz hozzászoktatnom magam a gondolathoz, hogy nem lesz mindig nyugi. Amúgy nem akart aludni, csak 5 felé. Eddig 3x aludt kicsit, mostantól úgy döntött kétszer alszik csak picit többet. Segített a séta, játszótér, nem volt meleg annyira. Aztán uzsonna, és utána aludt egy órát. Köszönöm mindenkinek. (Nekem meg edzenem kell az idegeim valahogy. Így utólag elég durva, hogy hogy ki tudtam akadni, de akkor és ott... huhh... :$ )
2014. júl. 22. 09:19
 24/25 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy végül minden jól alakult :-) Látod,változtat időnként a napirendjén, de ez nekem se esett le mindig elsőre,mikor valami nem úgy ment ahogy szokott,aztán pár nap után beállt az új rend.
2014. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta, hogy sztrájkolt, lefeküdt a földre és nézte a plafont, azon jót nevettem, de asszem majd kipróbálom, amikor a dackorszak kellős közepén leszünk :))


Egyébként igen, igazodni kell a kicsikhez, kibillenteni, de akkor is nehéz, nekem is voltak nehéz napjaim, amire összerázódtunk és mindig rájöttem, mi is a gond.

Egyébként szerintem is most szokik át a 2 alvásra.

Aztán lehet ez csak tegnap volt és ma ugyanúgy 3at fog aludni.

Figyeld őt, mit akar, ne fektesd le, ha nem akar aludni még.

2014. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!