Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdjem el szobatisztasá...

Mikor kezdjem el szobatisztaságra szoktatni? és hogyan? Most 17 hónapos a lányom.

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én a bilire elöször ruhástol fogom ültetni,majd bugyi nélkül ha már rá ül magától is játékból.
2010. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Bár az én kislányom még csak 14 hós,de nyáron én is szeretném szobatisztaságra szoktatni!

Én bárkit megkérdeztem,mindenki azt mondta,hogy nyáron a legaktuálisabb,mert akkor ugyebár kevesebb a ruha,hamarabb le tudod húzni ha szól!Meg hát egy bugyi és had menjen!:)

Sok sikert!

2010. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam 16és fél hónapos.Már kétszer kakilt a bilibe és nagyon tetszett neki a dolog.eddig mindig szólt,kaki előtt és ezért gondoltam,hogy elkezdem.aztán majd meglátjuk,hogy mi lesz belőle.
2010. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi.

a lányom még nem szól akkor sem, ha már bekakilt, hiába kérdezem, hogy van-e kaki, csak néz rám értetlenül:)

2010. jan. 10. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
ha érzed,hogy van kaki a pelusába,akkor mutasd meg neki,hogy ott hátul van a kaki.egy idő után már tudni fogja,hogy mit akarsz/mit kérdeztél tőle.mi is így kezdtük.először csak mutogatta,aztán meg szólt.
2010. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!