Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakítsam át másfél...

Hogy alakítsam át másfél évesen a napirendjét?

Figyelt kérdés
Eddig 9:00kor kelt,újabban hatkor kel.Ebédidöben már nagyon álmos.Este 22:00-nél előbb viszont nem alszik el.Kb.12:30-tól alszik kb 2 órát.Ez igy jó is volt,amig 9-kor kelt,de most hogy már hatkor kel,már mi nem bírjuk,mert este éjfél van mire mi ágyba kerülünk.
2014. júl. 24. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, kb 10-12 hós kora óta alapvetően az én kislányom is egyszer alszik ebéd után, de mint a kérdezőnek is, alkalmanként előfordul, hogy kizökken a ritmusból. olyankor muszáj délelőtt is aludnia egy órát, különben nem húzza ki a délutáni alvásig. Próbáltam, de volt, hogy az etetőszékben ebéd közben, vagy egyszerüen a földön, játék közben elaludt.:) Mondjuk akkor nagyon édes volt.

A délutáni alvás hossza egyébként 2-3 óra között mozog. este mindkét esetben már 8-10 között újra alszik. A reggeli kelés az éjszakai, hajnali ébredés függvénye. Ha nem ébred inni hajnalban, akkor sajnos már legkésőbb 6-kor ébren van (ez a ritkább), egyébként visszaalszik, és 8-9 között ébred. Ez nekem is igen jól esik :)

2014. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Hát este miután a pancsitól felélénkült,olyan sokáig nen tartott.20:15kor elaludt,viszont 21:00kor kirohant a szobájából mintha délután lett volna.De aztán visszainvitáltam és aludt reggel 7:00ig.Úgyhogy ma már a megszokott délutáni egy alvásos napirend szerint ment minden.De lehet rá is jöttünk mi lehet a gond.Valószínű,hogy hamarabb megy be hozzá a fény a reluxán keresztül,mint előtte,mert előrébb került az ágya.Ma nem sütött be a nap reggel 6:00kor,szerintem azért aludt tovább. :) Most szerzek majd egy sötétítőt! :)
2014. júl. 25. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!