Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol rontottam el? Mi a baj? 1...

Hol rontottam el? Mi a baj? 1 éves a babám és a mai napig üvöltve visít fél-egy órát minden altatásnál.

Figyelt kérdés

Még egyetlenegyszer sem aludt el sírás nélkül. Sírás? Inkább olyan, mintha rohama lenne, visít tébolyodottul. Teljesen kivagyok már, nem értem az okát.

Van napirendje, volt hogy kipróbáltuk, hogy addig marad fent, amig el nem alszik. Hááát ő az a baba, aki sosem fárad el, aludni eszébe sincs. Kiságyban már 3 hónapos korában kiordította magát, így velünk alszik, de mintha sosem akarna aludni.

Ha nagynehezen elalszik, akkor alszik 1,5-2 órát, szóval tuti, hogy fáradt. Ugyanez van a babakocsis sétáltatásnál. Visít, visít majd elalszik.

Szerintetek valami idegrendszeri gondja lehet vagy mi a baj???? Nem tudom mit csináljak. Éjjel is vergődik, a kiságyába próbáljuk belerakni rendszeresen, de amit észreveszi, hogy nem vagyok ott, feláll és tébolyodottan üvölt. Kész vagyok.


2010. jan. 11. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
ami nálunk bevált: lefekszem mellé a nagyágyba, hozzámbújik, simi, éneklés, v mese. pár perc alatt elalszik.
2010. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ő nem. Simogathatom, puszilgathatom, csak vergődik és visít.

De a kevés válaszból gondolom, hogy valóban nem természetes és gyakori a fiam viselkedése és a dokinktól tanácsot fogok kérni a hogyan továbbra.

2010. jan. 11. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mennyit van ébren egyhuzamban? 1 évesen sok dolog változik,szóval lehet, h nem fárad el kellőképpen v ilyesmi. bár csak találgatni tudnék. esetleg próbálj a kismamablogon olvasni erről a témáról, nekem sokat segített, mikor a fiamat 1,5 évesen képtelenség volt elaltatni.
2010. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 órát és már nyűglődik, dörzsöli a szemét, semmi sem jó, mégsem akar aludni.

11 hónapos korától megy egyfolytában. Ő olyan baba, aki sosem áll meg, nézni is fárasztó, nem hiszem, hogy nem fárad el.Még az evéshez sincs türelme, annyira menne. Kis izgága. Vékonyka is, mert folyton mozog mindene.

Úgy irigylem az olyan babákat, akik játék közben vagy pl. az etetőszékben spontán elalszanak.

2010. jan. 11. 14:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt, hogy csak 1x aludt egy nap, na akkor mégpokolibb volt az este és éjszaka.
2010. jan. 11. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a fiam is pont ilyen, ő 20 hónapos lesz. még enni sincs ideje. ő is csinálta ezt 1 évesen, épp úgy jött ki a napunk, h 5 órát ébren volt, és kibírta, aztán bedőlt az ágyba és szundi. azóta 5-6 órát van ébren 1 huzamban, tehát 1szer alszik nappal. próbáld ki, hátha bejön:)

én már rájöttem, h attól, h én elfáradok abban is, h nézem, h mennyi mindent csinál, ő még fitt:))

2010. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!