Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes babucim sokat sír....

Eniiii kérdése:

Egy hetes babucim sokat sír. Hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
Valószínű , hogy hasfájós, mert siráskor felhúzza lábát, összegörnyed. Álmában is fölsír és csak kizárólag cicin nyugszik meg és alszik el, Büfiztetni akarom akkor fölsir , de ha meg nem próbálom bentmarad a büfi és kezdödik minden elölröl. Segitsetek kérlek!!
2014. aug. 1. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáltad már a köményes teát? az segíteni szokott.. de nem tudom hogy milyen idős koról fogyasztható :)
2014. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szoptatós teát ittam, de azt mondják h lehet h az bántja a pocakját. Adjak neki ilyenkor mindig cicit??
2014. aug. 1. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:

kösd magadra kendőben, sokat segít :)

nálunk a köményes tea csak rontott a helyzeten.

2014. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Akkor ezek szerint van tejed és tudsz szoptatni, az nagyon jó!

Egy 1 hetes babának még nagyon új minden, a környezet a hangok. Gondolj bele, hogy 9 hónapig a pocidban "strandolt" biztonságban.


Kenguru ölelés, az ami nekünk is nagyon sokat segített. Csak egy pelus legyen rajta, fektesd a meztelen mellkasodra, hogy hallja a szívdobogásodat és takarózzatok be.

Továbbá tudom neked ajánlani a baba masszázst ami szintén nagyon jó.


Mindenféleképpen büfiztetni kell. Infacolt használtam + masszázst így használt az én babámnak. Persze minden baba más ezért csak tippeket és tanácsokat tudunk egymás közt megosztani.


Remélem minden rendbe jön nálatok, boldog perceket kívánok nektek együtt!

2014. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én édeskömény teát adtam a lányomnak 1 hetes kora óta soha nem fajt a hasa :) Ovko bio édeskömény instant. Nem kell ízesíteni mert édeskés íze van, nagyon szerette. Màr 9 hónapos :)
2014. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kisfiamnak is fájt a hasa, amikor a szoptatós teát ittam! Amikor abbahagytam, Ő is rendbe jött. Hason altatással próbálkoztatok?
2014. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!