Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukák vannak, akiknek...

Olyan anyukák vannak, akiknek ténylegesen semmi segítségük nincs? Hogy oldjátok meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Nincsenek szülők, testvérek, barátok, akikre mondjuk rábízhatnád a gyerkőcöt egy kis időre, hogy elintézz valamit. Mindenhova viszed magaddal a picit?
2010. jan. 12. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, viszem. A kislányom 16 hónapos + van 3 nagy (kamasz gyerekem is). Mindig megoldom, hogy tudjam vinni a picit. A nagyokra ui. nem akarom átpasszolni...
2010. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen viszem magammal.2 éves.

Még amikor gipszbe volt a lábam akkor is vinnem kellett magammal kontrollra, pedig tudtak volna vigyázni rá..csak nem akartak!

2010. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos, mindenhova viszem magammal születésétől kezdve. Így szoktam meg, nem kell segítség. Amúgy sem szívesen adom ki a kezemből sem a feladatokat, sem a gyerekemet.
2010. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,viszem. 20 hónapos, és pár héten belül születik a kistesó, szóval eljárunk sokat ügyintézni, orvoshoz stb. Én rábíznám szívesen valakire, mert sokszor egyszerübb lenne és jobb is mindkettőnknek, de sajnos nincs kire.
2010. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is teljesen egyedül vagyok, ráadásul ikrekkel. 9hónaposak. AZ apuka reggeltől késő estig dolgozik, csak 7végén van itthon. Se szülők,se testvérek. Viszem őkt magammal, ha menni kell. Nem egyszerű, de megoldom.
2010. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Le a kalappal előttetek, hogy így meg tudjátok oldani az életeteket! Nekem sincs már segítségem, és még nem tudom, hogy oldom meg. Tudom a muszáj nagy úr, de mégis....

köszi a válaszokat.

2010. jan. 12. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos lesz, természetesesen viszem magammal. mióta megszületett ez a rendszer van, tehát teljesen termászetes neki, h vannak napok, amikor jövünk-megyünk. még az éves rákszűrésre is vittem, bent volt a rendelőben közben:) a doki meg csak dícsérgette, h milyen édes kiskrapek.
2010. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Négy hónapos, viszem mindenhova magammal.Az Apukája a hét hat napján este hatig dolgozik, csak vasárnap van itthon.Tesóm szívesen vigyázna rá, de nem akarom terhelni, mert nem eszik cumisüvegből.Eddig egyszer bíztam rá, amikor elmentünk moziba, akkor megszoptatta, mert hiába volt lefejve a tej, nem ette meg cumisüvegből.Még szerencse, hogy az ő 10 hónapos kisfia is szopik még.

2010. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!1 éves,mindenhova viszem.Tesók messze,nagyszülkből egy mami,aki hétköznap dolgozik,és 40km-re lakik.

Apuka 24 órában dolgozik,hazajön reggel egy kis pihi,este együtt másnap megy 24be maszekolni.Senki nincs akire rábizhatnám.a

2010. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!