Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelez a légzésfigyelő,...

Mit jelez a légzésfigyelő, amikor egyet csippant és utána nem történik semmi? (angelcare)

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
8 masodpercig nem erezte a baba lelegzetvetelet, ezt jelzi csippanassal, de utana ujra erezte.
2008. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem merül az elem?
2008. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h ha 16ms-ig nem érez légvételt, akkor csippan és ha további 4ms-is még mindíg nem érez mozgást, akkor riaszt.
2008. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Es, ha a 16 és a 20ms között a csippanásra vag ymástól újra lélegzik a bébi, akkor nem történik semmi.
2008. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémánk.

Nekem azt tanácsolták hogy a leirásban van egy információs szá azt hivjam fel és érdeklődjek. Ők adnak tanácsot és ha kell kimennek házhoz ellenőrizni a készüléket és akár be is állitják ha nem jól állitottátok be. Egyébként téves riasztást okoz ha valamilyen elektromos eszköz van a közelben.

2008. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! régen írtad ezt a kérdést . Nálunk most ez van pár napja. Gondoljuk meg nölt a baba és növelni kell az érzékenységen . Kérdezném ti mit csináltatok? Vagy csak egyszer történt?
2009. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia! Nekünk sokszor volt, hogy egyszer csippantott, néha riasztott is, bárhogy állítottam érzékenységet,úgyhogy még októberben elvittük a lányomat alváslaborba, ahol megállapították (bár nem egyértelműen), hogy refluxos, megemeltük az ágya fejét és megszűntek a csippanások és riasztások.

Bár pont tegnap volt egy csippentés.

2009. júl. 17. 14:29
 8/8 Lyoni ***** válasza:

Szia.

Nagyon régi kérdés de hátha itt vagy kedves kérdező

Azért hogy refluxos miért csipog? Összes baba kb refluxos mert nem ZAR a gyomruk

2022. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!