Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 022-es csapda. Mindenki azt...

022-es csapda. Mindenki azt mondja mutassam orvosnak, az orvos meg, hogy ne kreáljak problémát. Ki segít akkor?

Figyelt kérdés

a tanácsadó könyvek is, ha azt tapasztalja, hogy túlzottan sír a baba, menjen orvoshoz, ha kül. fejlődési rendellenességre utalót észlel (pl nem fordítja hang irányába a fejét, stb)szintén menjen orvoshoz, a növekedést táblázatban vezetik, ezt mutatják önnek(hát tükre nem mutatnak semmit) ha a gyk-ra jövök, vidd el szakemberhez, ismerősök de említsd meg ezt is azt is a dokinak, ne menj el felette.


mindenki mindig másra mutogat, hogy kihez forduljak.


a végén meg mindig itt állok tanácstalanul.


2014. aug. 9. 23:50
1 2
 11/13 piroska és a farkas ***** válasza:
Javasolom neked akkor, h keresd fal a Pető Intézetben az ún. Tanácsadást. Ide babákkal jönnek az anyukák, és egy konduktor vizsgálja meg a picit, ha valóban gondok vannak , észre fogja venni.
2014. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de inkább élvezd a babádat, 3 hónapos. Semmit nem kell még tudnia és ebben a korban egyik.napról a másikra képesek "nagy" dolgokra. A szemével ha esetleg az a baj, hogy kancsalít, akkor remélhetőleg ez idővel változni fog, első lányom még 5 hónaposan is gyakran bekancsalított, de már 4 éves és semmi baj nincs a szemével.
2014. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 piroska és a farkas ***** válasza:
A petős tanácsadást én is azért írtam, mert ott szakember mondhatná meg, hogy mennyire van VALÓBAN probléma a babával. Hiába írnak a könyvek mindenfélét, azért nagy az eltérés a babák között, pl. én 14 hónaposan indultam el, öcsém 8 hónaposan....el kée vinned, h megnyugodj, ha pedig úgy ítéli majd a szakember, h jobb azért figyelemmel kisérni a fejlődést, vissza fog hívni pár hónappal később.
2014. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!