Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos mit csinaljak?

Sos mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tuzhelytakaritas kozben odajott hozzam a lanyom, es lehet, hogy belecseppent a szajaba egy kis zsiros, mosogatoszeres hab. Nem tudom biztosra, mert latni nem lattam, csak elkezdett kohecselni kicsit.nem tudom, hogy csak ugy,vagy azert, mert valami a szajaba ment. Sima mosogatoszerrel takaritottam, a tuzhely meg tiszta egett zsir volt... A dokit nem tudom utolerni! Nagyonnagyon aggodom!
2014. aug. 12. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz, igyon sok folyadékot.
2014. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem tűnök felelőtlennek, de ha tényleg csak egy csepp került a szájába akkor nem lehet nagy gond.... persze tudom az a megnyugtató ha az orvos mond véleményt.

esetleg a net-en megkereshetnéd a mosogató szer biztonsági adatlapját és abba benne van mi a teendő baleset, lenyelés esetén. Meg azt viheted az orvoshoz is, így könnyebben tud véleményt mondani is.

szorítok hogy minden rendben legyen!

ne aggódj!

2014. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz tőle semmi baja.
2014. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, beszéltem orvossal, valószínűleg tényleg semmi baja nem lesz, itattam vele sok vizet, magamban pedig megfogadtam, hogy semmi vegyszeres takarítást nem fogok ezentúl akkor csinálni, amikor a közelemben téblábol...
2014. aug. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!