Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltál, amikor hazavitt...

Mit csináltál, amikor hazavittétek a babátokat a kórházból? Mi volt az első?

Figyelt kérdés
:)
2014. aug. 15. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Megmutattuk a fiamnak a kiságyát és a szobàját aztán amíg aludt ebédet főztem a férjemnek, aki 3napja nem evett, hiába fagyasztottam le neki adagokban a kaját :). Igazából csak tésztát főztem, a pörköltet csak kiolvasztottam.
2014. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

áttettem az ágyra, mellé bújtam és mint akit fejbe vágtak aludtam 3 órát :D mikor felkeltem, végre volt tejem és jól teleette magát :)

gondolom ez hiányzott, kórházban nem tudtam aludni

2014. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Megettem egy hatalmas tányér húslevest, megöleltem az anyukám, aki főzte, az anyósom, aki vállalta 20 percre a gyereket és elhúztam melltartót venni, mert amiket szülés előtt vettem, egy se lett jó :))))
2014. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

első gyereknél:anyósom,anyukám várt húslevessel és csirkepörkölttel így ettem a férjem meg kamerázta a nagy ágyra letett fiúnkat!

Második gyereknél:ölelgettem az elsőszülöttem és csak potyogtak a könnyeim mert 3 napig nem láttam(a mi kórházunkba 3 év alatti gyerek nem jöhetett be látogatni)

2014. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ez egy piszok jó kérdés :) ahogy olvasom...sajnos én nem így reagáltam. kórházba nem volt olyan rossz, de nagyon haza akartam már menni. de nem az az öröm töltött el mint amire számítottam. szinte csak ültem az ágyon, férjemmel kerülgettük egymást, annyira idegen volt a helyzet...urrá lett rajtam valami pánik, félelem, gyomorgörcs...stb már itthon vagyunk 3 napja, nagyjából rendeződnek az érzéseim, kezdek magamra/magunkra találni. :) még hiányzik a napirend, sokszor még most sem tudom mit csináljak, de alakul :)
2014. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!