Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba nem fogad el semmilyen...

Kisbaba nem fogad el semmilyen tápszert?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hós anyatejes néha kiegészitésképpen kapott tápszert(ha el kellett mennem valahova,vagy ha éhes maradt)egyik pillanatról a másikra nem hajlandó meginni a tápszert semelyiket.Valakivel történt hasonló?egyszerüen nem értem miért volt neki jó 4 hónapos koráig és most hirteken miért nem??
2014. aug. 17. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A fiam is így volt, de még a lefejt tejet sem itta meg cumisüvegből !

Vittem magammal, vagy 2 etetés között mentem.

1 éves koráig szopott, akkor beteg lettem, s nem szoptathattam. Akkor is csak szívószállal ivott, és csak szörpösvizet, nem issza meg a tejet, sem tápszert. Kap joghurtot.

Kezd el a hozzátáplálást, akkor tudsz nemi gyümölcsöt adni, ha valahol vagytok, és ehes

2014. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!