Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nincs el egyedül meg...

Miert nincs el egyedül meg par percre se?

Figyelt kérdés
Kisbabam 5 honapos es születese ota nem bir egy percet se egyedül jatszani.Van zenelö forgoja hintaja jatekai stb.teljesen mindegy 2 perc utan sikit.Ha alszik csak babakocsiban es seta közben tehat akkor se tudok mellette semmit se csinalni.Azt hittem ahogy nö egyre jobb lesz de sajnos nem valtozik a helyzet.Sirni hagyni nem akarom meg nem is birom elviselni .Van egy nagy hazunk amit kell takaritani mosni mosogatni stb...de igy hogyan??valaki hasonlo cipöben??segitseg nincs külföldön elünk
2014. aug. 19. 21:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert hozzászoktattad, hogy mindig mellette vagy. Hagyd nyugodtan sírni, nem lesz semmi baja. De pár nap után el lesz majd egyedül is. Csak akkor fog sírni, ha valami baja van.
2014. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
de az elsö perctöl ilyen....akkor mar a hasamban hozzaszoktattam?hagyjam sirni?nincs szivem belekekül orakon at sir es közben fuldoklik...
2014. aug. 19. 21:44
 3/35 anonim ***** válasza:
42%
Igaza van az elsonek. Ha vegkepp nem akarod sirni hagyni akkor fontold meg a hordozast. Egyebkent magatol id javulni fog a helyzet, de csak kb masfel ev mulva. Nekem 2 gyermekem volt igy, mi is kulfoldon vagyunk
2014. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Pont, mint az enyem. Nem akarlak elkeseriteni, de ez igy sokaig fog meg tartani. En sem hagytam sose sirni, mindig mellette voltam es nem is banom. Most masfel eves es nagyon jol elvan. Jatszik egyedul, masokkal, barhol feltalalja magat.
2014. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
de nekem orakon at sir es nem hagyja abba....probalkoztam vele....egyszerüen addig csinalja amig nem megyek oda...ha egy ora akkor egy orat bömböl....
2014. aug. 19. 21:47
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
A kislányom 4 hónapos. Mi ugyanezzel küzdünk. Nagyon hasfájós volt ezért állandóan az ölemben volt, csak úgy tudtam valamennyire megnyugtatni. Most mi is ott tartunk hogyha leteszem, akkor két perc múlva már nyafizik, még két perc múlva meg üvölt. Nekem sincs szívem sírni hagyni, szóval úgy vagyok vele fusson inkább a ház. Mindenkitől megkapom, hogy én rontottam el, mert mindig felvettem. Lehet, hogy más hagyta volna, de én nem bírtam elviselni, ahogy fájdalmában sírt. Én abban bízok, ha tud majd ülni egyedül és érdeklődőbb lesz, akkor a játékok lekötik majd valamennyire.
2014. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki a hordozast, vesztenivalod nincs
2014. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
kedves 4-es!meddig fog tartani?csak hogy lelkiekben felkeszüljek!te hogy vegezted a hazimunkat mellette?
2014. aug. 19. 21:49
 9/35 anonim ***** válasza:
68%

valóban így van, nevelés nélkül nem oldódnak meg a gondok :)


nyilván a baba már a hasadban hozzászokott, hogy zötykölődik alvás közben. de miután megszületett, szoktatás kérdése. nem kell sírni hagyni, de ha szánsz rá időt, akkor megtérül.

szépen kíméletesen át lehet szoktatni, persze ez melós, milliószor fel fog majd kelni és újra rázni kell majd a fenekét, de ha megszokja, akkor meg alszik majd anélkül is.


az meg, hogy nincs el egyedül az természetes. én azt csináltam, hogy mindenhova vittem magammal és mindenhol kapott valami érdekeset. pl. a játékok nem érdekesek :D de egy sima 500.-os habverő az. vagy egy petpalackba tett golyó... míg ezzel játszik a lábaid között a földön, simán fel tudod szeletelni a zöldségeket... ;)

mondjuk nem 5hónapos volt, de olyan 9-10 hónapos korától én úgy porszívóztam, hogy ráült a porszívóra :D marhára élvezte, hogy húzom vele, közben a ház is tiszta lett. legyél találékony :)

2014. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Az én fiam ugyanilyen volt. Én akkor takarítottam, amikor aludt, illetve vittem magammal mindenhova a lakásban. Ha főztem, akkor ült a dönthető etetőszékében a konyhán, bár túl sokáig ott sem volt el. Aztán ahogy megtanult kúszni, úgy kezdett egyre több időt eltölteni egyedül. De a legnagyobb áttörést a felállás és kapaszkodva lépegetés hozta meg. Szerencsénkre hamar megtanult felállni, 7,5 hónapos kora óta már lehet rendesen háztartást vezetni mellette.

Mi sem hagytuk sohasem sírni. Nem láttam volna értelmét. Gyűlölöm, ha sír, ideges leszek tőle, és a szívem szakad meg. Ha az kell neki, hogy ott legyek vele, hát ott vagyok. Ezért van itthon az ember vele.

2014. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!