Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nincs el egyedül meg...

Miert nincs el egyedül meg par percre se?

Figyelt kérdés
Kisbabam 5 honapos es születese ota nem bir egy percet se egyedül jatszani.Van zenelö forgoja hintaja jatekai stb.teljesen mindegy 2 perc utan sikit.Ha alszik csak babakocsiban es seta közben tehat akkor se tudok mellette semmit se csinalni.Azt hittem ahogy nö egyre jobb lesz de sajnos nem valtozik a helyzet.Sirni hagyni nem akarom meg nem is birom elviselni .Van egy nagy hazunk amit kell takaritani mosni mosogatni stb...de igy hogyan??valaki hasonlo cipöben??segitseg nincs külföldön elünk
2014. aug. 19. 21:35
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
ok ez mind szep es jo de addig amig ez van hogy vegezzem el a haztartast?nem birok koszban elni raadasul a gyereknek is kell a higenia!
2014. aug. 19. 21:58
 12/35 A kérdező kommentje:
ja a habveröt megprobalom:)
2014. aug. 19. 21:58
 13/35 anonim ***** válasza:
Csinald olyankor a haztartast amikor alszik. Apuka is segithetne picit
2014. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
sajnos babakocsiban alszik tolgatas közben...apukat hiaba kerem nem segit a haztartasban...
2014. aug. 19. 22:02
 15/35 anonim ***** válasza:
Nem foglak megnyugtatni... Vannak ilyen babák! Az első fiam is ilyen. Már pici babának is folyamatosan szórakoztatni kellett, sosem volt el magában. Mi is vettünk minden játékot, kütyüt a csodában bízva, de nem jelentett semmit. A konyhába raktam pihenőszékbe, hogy lásson, adtam neki fakanalat, műanyag tálat, míg kisebb volt csörgőt, stb. Fél lábbal ringattam a széket, közben énekeltem, így próbáltam elmosogatni. Nem sikerült. Ő mondjuk cicin aludt, de akkor is ott kellett mellette feküdni, mert ha felálltam, felébredt. Ha el is tudtam kicsit jönni, akkor sem tudtam nagy dolgokba belevágni, mert kb. negyed órát aludt egyhuzamban, utána megébredt és megint ott kellett lennem, hogy visszaaludjon. Nem egyszer ment tönkre emiatt pl. ennivaló, mert szétfőtt vagy odaégett. Sajna később sem lett sokkal jobb a helyzet, már 6 éves lesz, de mai napig mellette kell lenni. Amint 5 percre eljövök, tuti, hogy jön utánam, vagy kiabál, hogy én menjek. Próbáltam én annak idején mindenféle módszert, amitolvastam, de nem jött be. Általában mindent akkor csináltam, mikor a férjem hazaért és addig ő játszott vele. Voltak is veszekedések, hogy egész nap mit csinálok... De nekem már az sikerélmény volt, ha az amúgy 10 perces mosogatást megcsináltam órák alatt... Van egy kisebb gyerkőcöm is, ő 2 éves lesz. Mióta megszületett csak tátjuk a szánkat a férjemmel hogy ilyen is van? A két gyerek ég és föld. A kicsi simán eljátszik magában, nem kell a fenekében lenni. Pedig vele is szinte ugyanúgy csinálok mindent. Pl. Elmentünk 3-an babaklubba. A kicsi jött-ment, játszott, a nagy fiam meg 2 percenként nyafogott valamiért, hogy ez kell, az kell, ez mi, az mi. Kívánom, hogy a te babád idővel kinője ezt, mert iszonyat energiát fel bír emészteni, ha semmit nem lehet a gyerek mellett csinálni! :) Kitartást!!!
2014. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
A renden én is görcsöltem, de a védőnőm megmondta a frankót egyszer: vagy tisztaság lesz ,vagy boldog gyerekem. Egyszerre a kettő nem megy. Az alap dolgokat megcsinálom míg alszik, a többi meg nem érdekel. Valamint néha én is befogom a páromat.
2014. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem vigyázott a gyerekre, amíg én takarítottam, főztem, amikor nagyon olyan korszaka volt a fiunknak.
2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
hat nem nyugtattal meg........igen ahogy irod iszonyu energiakat emeszt fel!
2014. aug. 19. 22:05
 19/35 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam hogy a haztartasban segitsen az apuka. Hanem hogy pl o legyen a picivel mig te takaritasz
2014. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
hat igen ezzel probalkozok most...
2014. aug. 19. 22:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!