Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós 1 hetes babám mellett...

Hasfájós 1 hetes babám mellett mit szabad ennem, hogy ne rontsak a helyzeten?

Figyelt kérdés
Túl sok tejem van, nagyon erős a tejleadó reflexem és sok levegőt nyel, mohón szopik. Espumisant kapja, van szélcsövünk, azt is alkalmazom nála. Kifejezetten az érdekel, hogy mit egyek?
2014. aug. 22. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy hasfájós e még a babád,de szerintem hülyeség,hogy sok félét ehetsz.

Az Én lányom nem volt hasfájós,mert nagyon oda figyeltem az étkezésre. Előtte nagyon sokat olvastam erről.

Most a barátnőm meg a kolléganőm is így étkezik, ahogy Én is csináltam és semmi hasfájás nincs.

Burgonyát,kevés rizs,sonka,párizsi,répa(pl.főzeléknek),zeller,alma,mandarin,hús félék,kenyérből csak a teljes kiőrlésűt és abból is keveset,vajjal. Szinte mást nem is ettem.

Valaki írta,hogy péksüteményeket is lehet enni....ez jó nagy hülyeség,ugyanis a pici gyomra a lisztes és cukros dolgokat nehezen tudja megemészteni.

A szélcsövet miért használod,nehezen kakil?

Nálunk is volt ilyen és néha használtam,de ajánlották a napi 1-2 ek.ricinusolajat vagy kamillatea sok cukorral,hogy meghajtsa. Ja és rengeteg vizet ittam.

2014. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!