Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra hajlandó legyen elaludni a szobájában?

Figyelt kérdés
Kislányom két napja éjjel felriadt. Azóta nem hajlandó a szobájában elalduni. Tiltakozik, hogy nem akar ott maradni. Velünk aludt éjjel. Mitől félhet? Mit csináljak, hogy újra egyedül aludjon? 21 hónapos
2014. aug. 23. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Egy kisebb lámpát hagyj bekapcsolva, mert lehet, hogy valami árnyék vagy hasonló ijeszti meg.
2014. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van neki éjjelifénye, de akkor áthelyezem, hátha megijesztette, amikor kinyitotta a szemét éjjel. Már több hónapja így van mondjuk a fénye. A furcsa az volt, hogy a szoba sarkába mutatott, amikor kérdeztem, hogy mi a baj. Azóta is oda mutat, de hát én nem látok ott semmit. Azóta ha meglátja az esti tejet, már sír, hogy neki menni kell aludni.
2014. aug. 23. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Az is elképzelhető, hogy egy elhunyt lelkét látta, vagy más entitást, ebben az életkorban még nyitva a harmadik szemük, könnyebben érzékelik a szellemeket és hasonló "természetfeletti" jelenéseket.

Az is lehet, hogy csak rosszat álmodott.

2014. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Tegyél abba a sarokba ahova mutatott egy plüss figurát vagy ilyesmit amit szeret, és beszéld meg vele, hogy a maci ott lesz egész éjjel és vigyáz rá. Egy próbát megérhet szerintem.
2014. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!