Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hipermarketekben kapható...

A hipermarketekben kapható babaruciknál sokszor nincs számozás, csak annyi, hogy "newborn" (újszülött), vagy hogy 3-6 hónapos korig jó. Milyen méretnek felelnek meg ezek? 56? 62? Stb.

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a newborn felel meg a 56-os méretnek, a 0-3 hónapos ruhák meg a 56-62-ig átfedésben! Az én lányomnak a kórházból hazajöttünk és egyből tudtam ráadni őket persze kicsit logott rajta, de szépen belenőtt a 0-3 hónaposba, 2 hete vettem meg a 3-6 hónapos hosszú karú és lábú rugit, mert kinőtte a 0-3-ig méretet kinőtte, pedig még csak most 5,2 kg és 63 cm. Nekem nagyon bejöttek ezek a rugik!! Remélem tudtam segíteni neked a válaszommal
2008. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez nehéz kérdés. Nem tudom.

Ha csak a számokat nézzük azt szokták javasolni, hogy 62-eset inkább, mert az 56-ost nagyon hamar kinövi a pici.

Hát talán azt tudom javasolni, hogy mérd hozzá egy másképp számozott ruhához, vagy menj egy tapasztalt anyukával vásárolni, lehet az ránézésre megmondja neked. Vagy menj egy bababoltban ott segíteni fognak. Meg a mérőszalag sem rossz dolog.

Meg majd rá fogsz jönni hogy van 56, meg 62-es méret is nagyobb is, kisebb is. Érdekes, de én már láttam nem egyet.

Hát sokat nem tudtam segíteni, de remélem sikerül vkit találni.

2008. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez volt neked a furcsa. Hogy nincs 0-3 hónapos korig a kérdésedben.

Na igen a legelső válaszoló jól írta. A newborn az 56-os, a 0-3 hós az átfedés a 56-62 között és a 3-6 hós a 62-es.

2008. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem
2008. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babóm 55 cm-rel született mégis 50-es ruci kellett 2 hétig, aztán 56. 56-osban hoztam haza, de majd elveszett benne. Szerintem vegyél 1-2 early babyt is, az az 50-es. A Newborn az 56-os. (1-2 hónap alatt ezt is kinövik.) A 0-3 hó már tovább jó lesz neki, mi 4 hósan nőttük ki. Ez felel meg a 62-esnek. A 3-6 hó a 68-as. 6-9 hó a 74-es, 9-12 hó a 80-as méret. Valóban egyik 56-os nagyobb, mint a másik, úgyhogy folyamatosan lehet selejtezni a kinőtt ruhákat. Nekem az egyik 56-os ruhát 3 hósan nőtte ki, mikor már az összes többi ruhája 62-es volt!
2008. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 56-osnak. De szerintem nem árt "igazi" 56-osból is venni egyet-kettőt, még akkor is, ha hamar kinövik. Az én babám 3800 grammal és 56 centivel született, de a 62-es ruha nagy volt rá.
2008. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tescos ruhák papirján kisbetüvel rajta van az eredeti méret.Amugy ezekre nem lehet adni.A lányom álltalában 80-86-os ruhákat hord de van 56-os ami még jó rá.
2008. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!