Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar ennyire senki...

Miért nem akar ennyire senki fiút? Miért csak a lány jó? Miben jobbak ennyire a lányok? Minden napra jut kb ilyen kérdés itt. -->

Figyelt kérdés

Ma pl: "Ha a 18. hét környékén kislányt tippelt az orvosod (de nem 100%), akkor végül bejött, vagy mégis kisfiú lett?

" Ebből is az jön le, h a kérdező mindenképp lányt akar. Meg az olyan kérdések, h "nem tudom elfogadni h fiam lesz", "nem lányom lesz, örökbe akarom adni" "nem fogom szeretni ha fiú"... Mi ez már?


2014. aug. 29. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden nő tud jobban azonosulni a lányokkal és a lányos játékokat sem mindegyik szereti. Én fiús anyukaként képzeltem el mindig magam. Fiam született, de persze, ha lány lett volna akkor sincs semmi gond. Tervezünk kistesót neki és jobban örülnék ha megint fiú lenne. Nem bánom ha fiús játékokat kell velük játszani. Én jobban is szeretem ezeket, mint a babázást.
2014. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Ez tök marhaság szerintem.

Párom kislányt szeretett volna,az apja is lányt szeretett volna és ugye párom fiú lett.Pedig állítólag a legtöbb férfi fiút szeretne.Én nekem mindegy volt egyébként,de párom miatt örültem,hogy lányunk lett.És nem babázok vele,jobban szeret autózni 23hónaposan.A haját se nagyon babrálom,néha befonom,mert hosszú loknis neki.De sok ennyi idősnek nincs is haja.Ha nem lett volna enyémnek se,akkor nem fésülgetném.Babázni sose akartam vele,sőt én ki is jelentettem a rokonoknak,hogy babát nem vehetnek neki.Mamám vett 1 éves korában,na annak se feje,se lábai nincsenek már jó 10hónapja.

Nevelőanyám fiút szeretett volna,fia lett.Barátnőmék fiút akartak,lányuk lett.Másik barátnőmék lányt akartak,fiúk lett és imádja őt.

2014. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én fiút szeretnék.
2014. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi rossz nincs abban ha valaki kislány akarna inkább, az már inkább baj ha nem hajlandó elfogadni hogy mégsem kislánya lesz...

Én kislányt akartam és fiúnk lett, 3 hetembe telt feldolgozni de meg sem fordult a fejembe hogy nem fogom szeretni. Ahogy előttem is írták, egy nő jobban tud talán azonosulni egy kislánnyal, cuki rózsaszín ruhák, csatok-copfok stb...

Én örülök hogy végül kisfiúnk lett, ők is nagyon cukik tudnak lenni, mellesleg a második babánk meg kislány lesz... :)

Kérdező, szerintem kár ilyeneken agyalnod amúgy... :)

2014. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem voltam (akartam lenni) rosszindulatú.

Meg elhiszem, ha vki kislányt akar inkább.

Komolyan olvastam olyat, h inkább örökbe adná a babát ha nem lány! Egy elég sok válaszos kérdésnél volt.

Jaaa és az egyik ismerősöm mindenképpen lányt akart. Az orvos szüléskor a kezébe akarta adni a babát és azt mondta poénból a csajnak, h fiú. Ő meg visszarántotta a kezét, h meg sem fogja, neki nem kell. A baba majdnem leesett!

2014. aug. 29. 13:08
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért vicces, mert ugyanezek a kérdések folyamatosan előbukkannak fiúkkal kapcsolatban is. Pl.: mikor kell együtt lennünk, hogy fiunk szülessen, ha a 12 hetes ultrahangon fiút jósoltak, bejött-e, miért akar mindenki fiút, stb. Szóval nem akar mindenki lányt.:) Amit te írsz, hogy ha x nemű lesz, nem is fogja szeretni, már nem normális. De ez se csak egy nemre vonatkozik és nem általános a jelenség (szerencsére).

Nekünk mondjuk teljesen mindegy volt, mi lesz, első gyerek és mi szeretnénk fiút is meg lányt is egyszer. Lány lesz. Sokan kérdezgetik, mivel már a végén járok és tipikus lányos hasam van, hogy lány lesz? Mondom, hogy igen. Válasz: "azért az se olyan rossz" vagy "a következő még lehet fiú".

2014. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én szeretnék fiút is, lányt is. Igazából mindkét nemnek meg van a hátránya, előnye úgymond. A legfontosabb viszont, hogy egészségesek legyenek.

Amúgy lehet azért szeretnének jobban lányokat az anyukák, mert még is lehet öltöztetni, a haját csinálni, stb., meg fordítva is igaz, hogy az apukák miért szeretnének jobban fiút. Aztán ha megszületik mindegy már nekik, hogy fiú vagy lány, nem fogja őket érdekelni. :)

2014. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!