Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az gáz, hogy már...

Szerintetek az gáz, hogy már 2 hónapos a babám, de még mindig igénylem, hogy egy héten 2-3 napot itt legyen velünk anyukám?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjem nincs itthon, így reggeltől estig egyedül vagyok a picivel. Kezdve azzal, hogy kinyitja hajnalban a kis szemét, befejezve azzal, hogy este megfürdetem, megetetem, büfiztetem és leteszem aludni. Napközben elég sokat van fent, sír, hasfájós is, nem marad el 5 percnél tovább a kiságyban a forgó alatt vagy a babakocsiban sem. Mindent meg tudok és meg is csinálok már a babával kapcsolatban, nem erről van szó, hogy nem tudom. Sokszor az a legnehezebb, hogy nincs kihez szólni vagy megosztani a terheket. Olyan jó, amikor néha anyukám cipeli vagy büfizteti vagy teszi tisztába vagy besegít és kivasal. Nagyon jó érzés, és igénylem, hogy itt legyen, de néha meg bűntudatom van, hogy rossz anya vagyok és miért nem tudok egyedül elbírni mindent.

2014. aug. 29. 11:25
1 2
 11/12 YinSu válasza:
Két hónaposan nem gáz, én is örültem volna, mert Párom kora reggeltől estig nyomja, van, hogy nem is találkozik a babával. Nekem a császár miatt nagyon jó lett volna, ha lett volna valaki, de így első pillanattól nekem kellett megoldani. Szerencsére viszont nagyon jó kisbabám van, pici kora óta átalussza az éjszakákat, sosem volt hasfájós, napközben sokat játszik, gügyög magában. Viszont arra figyelj, hogy ne legyen teher a segítségnek, mert mondani nem fogja, mert biztos szeret titeket, de egy idő után neki is fárasztó lehet, ha sokat megy.
2014. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Soha nem én hívom, hanem ő jön. Egyszer csak csengetnek és itt van. Mindig azt mondja, hogy hallja a hangomon, hogy mikor kell jönni-e, meg hiányzik neki az unokája is. Jó érzés, mikor így betoppan. Még mindig szükségem van rá és szerintem ez így is marad!!! :) A károgókkal pedig nem foglalkozok... :)
2014. szept. 1. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!