Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szokattátok rá 1 éves...

Hogyan szokattátok rá 1 éves babótokat a fogmosásra?

Figyelt kérdés
Nálunk csak a cirkusz megy amikor fogmosásra kerül a sor,pedig amióta kibújt az első foga azóta szokatom(8 hónapos kora óta)ősszeszorítja a száját és nem hagyja pedig mutatom neki én is hogyan mosom.Minden tippet szívesen fogadok!
2014. aug. 30. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi 1 évesen még nem erőltettük, csak mindig mondtuk, hogy anya, apa fogat mos, te is megpróbálhatod, a kezébe adtuk a fogkefét és tanulmányozta. Én igazából 2 évesen, amikor bölcsibe ment, akkor tettem kötelezővé a fogmosást, most 4 éves lesz és magától mossa reggel és ebéd után nagyon ügyesen és gyönyörűek a fogacskái.
2014. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább másfél évesen. Egyáltalán nem volt kötelező. Kiváncsi volt, mikor látta, hogy mi fogat mosunk, tetszett neki. Én fürdésnél a kezébe adom a fogkefét, a mozdulatokat tőlem lesi. Nagyon boldog, mikor megkapja, szóval nálunk valahogy fordítva éli meg.
2014. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam most múlt egy éves, amikor az első fogai kijöttek akkor vettem neki ezt az ujjra húzható fogkefét. Nálunk ez 5 hónaposan volt. Azóta minden este fürdés közben fogmosás, ha már látja hogy hozom egyből tátja a száját. Majd nemsokára szeretnék váltani a nagyobb nyeles fogkefére. Neked milyen fajta van? :) milyen fogkrémet raksz rá? Én olyat vettem amit nem gond ha lenyelnek a babák, vaníliás ízesítésű. Nuby márkájú.
2014. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk is a nuby van és próbálkoztam az újjra húzhatós fogkefével is.Van amikor hagyja és van amikor nem és én is oda szoktam neki adni,szereti rágcsálni.Egy ideig hagyom neki aztán elveszem tőle.Szóval akkor ne erőltessem és próbálkozzak később?Majcsak megérik rá egyszer de addig mi lesz a fogacskáival?Már van neki 6,nem szeretném ha elromlanának.
2014. aug. 31. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!