Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti visszamennetek a harmadik...

Ti visszamennetek a harmadik gyerek vallalasa elott dolgozni, hogy elkeruljetek a gyes betegseget?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 32 eves vagyok, egy 3 eves es egy egy eves kisfiu anyukaja. Ferjemmel azeretnenk harmadik gyereket, de sokszor megterhelonek erzezzuk ezt a kettot is, viszont tudjuk, latjuk a nagyobbikon, hogy mar vele konnyebb es el tudjuk kepzelni az eletunket is harom byerekkel is. Persze vannak hisztik stb, de nyulvan az ejszakazas, mig megtanul enni, inni, jarni, kijonnek a fogai, szobatiszta lesz es megert es kommunikal alapveto dolgokat, szoval az a kimerito szamunkra, meg a terhesseg es szules. Es nekem a bezartsag is. En nem tudom, hogy visszamenjek e elobb dolgozni a kisebbik fiam 2-3 eves korban egy evre, hogy kicsit kizokkenjek, vagy probaljak meg rahuzni itthon. Nem szeretnenk nagy korkut sem, de tul picit sem. Mindenkeppen megakarom varni a szulessel a kicsi ovikezdeset, mert sajnos ket kicsi egyszerre nagyon nehez (nem tudtak aludni egymastol pl). Nem tudom munkahelyem hogy toleralna, hogy egy evre visszamegyek, abban megint terhes vagyok es megint eljovok. Nem szeretnek foallasu anya lenni, harom gyerek utan a legkisebb ovikezdesekor visszamennek dolgozni.
2014. aug. 31. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
9 Te igen, csak a gyerekek nem.
2014. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utoloso. Nem felsz ha visszamesz, akkor nem lesz kedved ujra elmenni szulni?
2014. aug. 31. 15:49
 13/14 A kérdező kommentje:
11-es, az anyagi reszet ne firtassuk, nem ez volt a kerdes.
2014. aug. 31. 15:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Ugyan mi még nem régen vagyunk 2 gyermekes család, de nekem most nincsen kedvem újra a terhességhez és a szüléshez, várom, hogy kicsit könnyebb legyen mind anyagilag, mind a gyerekekkel. Nehéz terhességem, komplikált szülésem, hosszú felépülésem volt. A gyerekeim tündérek, de hiányzik néha, hogy "felnőtt" dolgokkal foglalkozhassak.

Ha nem lesz kedvem mégse harmadikat szülni, akkor annak is megvan az oka.

2014. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!