Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy nem a testvére lesz a keresztszülő?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején (8 hetesen) beszéltünk az egészről. Akkor beleegyeztem, de nem mondtam 100%-ra, hogy párom testvére legyen a keresztapa.


14 hetesen megkértem a Nagybácsimat és feleségét ( mivel náluk nem lehet baba ), hogy legyenek keresztszülök örömükben elsirták magukat. És már elhalmoztak sok ajándékkal ( babaruhákkal ).


Párom testvére csak azt várja, hogy hú lesz baba keresztapa lesz semmi ajándékot semmit nem vett nem is érdeklődik felénk, hogy mi van. Ráadásúl alkoholista is..Ezért nem szeretném. Félek, hogy ez miatt megromlik a kapcsolatunk párommal. Segítsetek!!



2014. szept. 7. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

A velemenyunket kerdezted leirtuk. Azokbol az informaciokbol meritkeztunk amit a tudtunkra adtal. Nyilvan nem szivtuk Ki a kisujjunkbol, hogy veszelyeztetett vagy es egyeb infokat sem amiket kozben irtal.

Mindenki hasonloan gondolta a helyzetet ez azert jelent valamit..... Ha nem birod a (z epito jellegu) kritikat (sem) miert itt teszed fel a kerdest, ahol mindenki kontorfalazas nelkul valaszol?

Es most szerencsed volt, hisz mindenki normalisan es kulturaltan nyilvanitotta ki a(nem helyeslo) velemenyet.

Igen szerencses vagy, hogy a parod igy allt a helyzethez.

Mint irtam nekem nem azzal lett volna bajom, hogy megsem a testverem a keresztszulo meg ha mar fel is kertuk, hanem azzal, hogy nelkulem es a hatam mogott hozol meg donteseket egy mar megbeszelt dolgot semmibe veve azert mert osszekaptunk.....

Megoldodott a dolog ez a lenyeg, de azert a tanulsagot (ha erted mire gondoltunk) azert levonhatnad a tortentekbol....

Jo babavarast.

2014. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
lehet hogy az alkoholista nagybácsit ez mentené meg. Nyilván nem hagyod rá majd a kicsit, és nem is kell találkozni különösebben. De egyfajta szelíd gyógymód lehetett volna, hogy megtisztelitek egy megbízással. A másik nagybácsiék is megértették volna, szerintem. Lehet több keresztsz, nem olyan nagy baj az.
2014. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!