Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki cigizik a baba mellett,...

Aki cigizik a baba mellett, az hol teszi mindezt? Kint, és addig bent van a baba egyedül, vagy bent a lakásban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
hát nagyon nem szép dolog de ha van gyereked akkor legalább menj ki!!!
2010. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem valamit!Nem utaltam senkire.
2010. jan. 18. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első. Szerintem nem a kioktatásodra volt kíváncsi a kérdező.

Én régen cigiztem, de mióta terveztük a babát leszoktam. Most néha rágyújtanék, de nem teszem, mert még erkélyünk sincs. Ellenben barátnőm kertes házban lakik és kimegy a teraszra dohányozni, a gyereket pedig beteszi addig a bébikompba (10 hós és már áll), de látja a teraszajtón keresztül.

2010. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Én nem, de a férjem cigizik.

persze csak a házon kívül, esetleg néha, ha nagyon hideg van a wc-n szigorúan teljesen nyitott ablak mellett vagy nem.

Amúgy szerintem nincs abban semmi, ha 5-10 percre egyedül marad a baba a házban/lakásban.

2010. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két válaszadónak!
2010. jan. 18. 17:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem cigizik, de szigorúan házon kivül.
2010. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron az erkélyen.Télen kinyitott ablakon a konyhában.És ahol a gyerek van ott nem senkinek nem szabad még akkor se ha nyitva az ablak és a szobába egyenesen tilos.
2010. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2010. jan. 18. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szigoruan kinnt, s amit mi meg kovetkezetesen betartunk: cigi utan rogton szappannal kezmosas, s kezkrem, valamint vagy szajoblito, vagy cukorka, s van "cigis dzseki", hogy a baba a leheto legkevesebb cigiszagot erezze. Eleg eros a szaglasuk, s nem akarom hogy budosnek tartson minket.
2010. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso voltam, ja es a szofara latok a kertbol, ahol napkozben fekszik. Ha nagyobb lesz, nem tudom, majd kitalalom. Jo lenne leszokni...
2010. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!