Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam a kisfiam a...

Hogyan szoktassam a kisfiam a kiságyba?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 és fèl hònapos. A kiságyban egyáltalán nem marad el hosszabb ideig. Napal is van,hogy a koromban alszik ès ha leteszem,pár perc mùlva már fel is èbred. Èjjel is velem alszik ès csak hozzám bùjva alszik. Hogyan szoktassam be a kiságyába?
2014. szept. 11. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Beteszed az ágyába és ott hagyod. Akkor is, ha sír egy keveset. Majd megszokja, hogy ott aludjon el. Vagy a karodba veszed, magad mellett altatod akár 2 éves koráig is.
2014. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már pròbáltam ezt ès annyira sìrt,hogy bevörösödött ès nem vett levegőt. Ha csak kicsit sìrna megállnám,hogy nem veszem fel,de ìgy...
2014. szept. 11. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne csak aludni tedd az ágyba, hanem játszani. Legyél ott, legyen körülvéve játékokkal, látnivalóval. SSzokja meg, hogy az az ő birtoka.

És amikor sír, ne vedd ki egyből, hanem amikor az ágyához mész, hajolj fölé, próbáld elterelni a figyelmét.


Fiamat első naptól a kiságyában altattam, pont ezért.

2014. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Este fürdés után szopi (ha anyatejes), akkor szopizzon kb negyed órával azelőtt hogy el szokott aludni. Ha bealudt a szopin akkor tedd be a kiságyba. Ha felkel hogy beraktad akkor újra tedd cicire vagy ringasd, ha bealudt be a kiságyba. Ezt többször ismételd amíg el nem alszik, aztán egyre jobb lesz.
2014. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megpròbálkozom ezzel a mòdszerrel,remélem sikerül az ágyába szoktatni.
2014. szept. 11. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kellett volna a nagyágyba szoktatni... első naptól csak a kiságyában aludt, ha sokszor kelt fel legközelebb is oda raktam be. ha fél óránként akkor fél óránként. ma már végigalussza az éjszakát, és napközben is van hogy 2 órát is alszik a kiságyban. de sírni sosem hagytam. ha sírt kivettem lenyugtattam, megint beraktam.
2014. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már jò úton haladunk a beszoktatással. Jò sok játèkot tettem neki be a kiságyába ès ìgy helyesen elgagyog nekik ès nincs sìrás :) az èjszakai szoktatást ma kezdjük,remèlem,hogy az is jòl fog menni :)
2014. szept. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!