Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmúlt 7 hónapos, de még...

Elmúlt 7 hónapos, de még nincs foga. A hegye sem látszik, sehol. Nincs baj?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne??? 18 hónapos korig vagy 15 hónapos korig ha nem nő ki az első fog akkor van vmi gond esetleg. 7 hónaposan. Ugyan már. :D

Kereken 7 hós volt a lányom amikor az első kettő kibújt, én 13 hónapos voltam mikor az ELSŐ fogam kijött. Bnőmnek a lányának is ugyanennyi idősen lett foga először.

7 hónapos az semmi. De szerintem ezt te is tudod, biztosan olvastál már utána máshol is.

2014. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj, nem törvényszerű, hogy fél éves korig meg kell indulni a fogzásnak. A kislányomnak 10 hós kora körül jött ki az első foga, előtte semmi. Utána viszont beindult, és kettesével, négyesével növesztette a fogait.
2014. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NEm baj, dehogyis. Az enyémnek 9 hósan bújt ki az alsó 2, most 10 hónapos, azóta már kijött neki a felső 2 is. Barátnőm gyerekének 12 hónaposan jött ki az első 2 foga, de utána hamar jött a többi, nem volt vele semmi gond. Ne aggódj, majd egyik nap észreveszed hogy sokat nyáladzik vagy rág a babád és nyügös, majd pár nap múlva már meg lesz duzzadva, esetleg már látni is fogod, hogy jön ki a fogacska.
2014. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak 2 baba van a környezetemben, mindkettőnek van alul pici foga és 1 hónappal fiatalabbak, és mikor kérdezték, hogy neki van-e már, mondtam, hogy nem, és akkor "hogyhooooogy?" Nem is gondoltam volna, hogy ez meglepő, amíg nem kérdeztek így vissza.
2014. jún. 17. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
:)) Nem gond :) A miénknek 8 hósan kezdtek bújni!
2014. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyermekemnek 9 hónaposan bújtak ki az első fogacskáik. És előre szólok, nyugi, mert később lesz majd a tejfogváltás is, tapasztalat :-) Nem 5 évesen kezdődik, hanem 6 esetleg 7 évesen :-)
2014. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 10 hónapos volt a kisfiam mire kibújt az első fogacska. Nincs ezzel semmi gond, van akinek előbb van akinek később indul meg:-)
2014. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!