Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor éreztétek először, hogy...

Mikor éreztétek először, hogy szeret a babátok?

Figyelt kérdés
Az elején érzed, hogy ragaszkodik hozzád, hogy te jelented a mindent, a biztonságot, de azt az igazából nagy szeretetet mikor éreztétek a részükről??? Remélem értitek, hogy mire gondolok...Úgy érzem ez még nem szeretet, csak kötődés, ragaszkodás.

2014. szept. 19. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Lassan alakul ki, kellenek bizonyos kognitív alapok hozzá. Úgy másfél-két évesen alakul ki ez a szintű érettség.
2014. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 13 hónapos, nemrég kezdte el kimutatni a szeretetét, első körben annyival, hogy játék közben néha megáll, odarohan hozzám, megsimogatja az arcomat kedvesen, aztán megy is vissza hancúrozni. Nagyon jól esik, pláne, hogy közben olyan szeretetteljesen néz rám, hogy elolvadok tőle.
2014. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is úgy gondolom, hogy már majdnem két éves, mikor igazán kialakul benne és tudatosul is, hogy pontosan mit jelet az, hogy szeretni valakit. De onnantól kezdve, már nagyon és nagyon jó érzés, hogy látod rajta a tudatosságot:)
2014. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nemsokára 2 éves lesz a lányom, én igazából most látom ezt nála
2014. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 hónapos. Pont pár napja,hogy kimutatja,hogy szeret.

Sajnos hétvégén balesetem volt,most ágyban fekvő lettem.

Odajön hozzám,meghejtézi a kezem és megpuszil.

Így fejezi ki,hogy szeret. Borzasztó jól esik!!!

2014. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idejét már pontosan nem tudom, - de úgy mint ahogy már mások is írták - mikor odajön megsimogat, megölel, megpuszil és megy is tovább, na az valami isteni érzés, mert érzed, hogy szeretetből csinája. Ezt már csak az tetőzi, mikor már mondja is :) Kisfiam most múlt kettő, és egy ideje puszi vagy ölelés kíséretében mondja, hogy "Szeretem Anyát! Nagyon!" Elolvadok tőle.
2014. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 9 hónapos kora óta odabújik hozzám megszeretget (a plüs állatait is megszokta)és azóta fél nagyon az idegenektől ilyenkor sírva bújik hozzám, reggel is az az első neki hogy megszeretget minket. Nah azóta érzem hogy szeret és ragaszkodik hozzám :)
2014. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!