Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a babám csak a...

Mit tegyek, ha a babám csak a babahordozóban akar aludni napközben? 12 hetes

Figyelt kérdés
Leteszem a kiságyba és maximum 10 perc után felkel. Próbáltam hason, háton, ugyanaz a vége. Próbáltam, hogy az ágyunkra teszem, de ott is ugyanaz. A hordozóban képes akár 2-3 órát is egyhuzamban aludni. Igyekszem, hogy ne ott legyen, de mikor egész nap nem alszik sehogy, de nyűgös, fáradt, akkor beleteszem. Este hason alszik a kiságyban, semmi gond vele. Ébredés után szoptatás, játék és utána szintén alszik a kiságyban, de utána napközben már sehol, csak a hordozóban akar, tud aludni. A többi helyen állandóan felsír.

2014. szept. 22. 09:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a pólót én is próbáltam de az nem segített (bár leírtam,hogy végülis mi volt az ok, mi segített), de amíg találgattunk megpróbáltuk a pólót is.
2014. szept. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!