Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Műtéti altatás?

Műtéti altatás?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva műtik kisfiamat és rettegek az altatástól. Olyanok válaszát várom akinek már műtötték a babáját. Félek hogy valami baja lesz.
2014. szept. 24. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hete műtötték a kislányomat, minden rendben volt. A sógornőm kisfiát is műtötték, ott sem volt baj.
2014. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mivel műtötték?
2014. szept. 24. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

2 évesen műtötték a fiamat fitymaszűkülettel, semmi gond nem volt az altatásnál, pedig az altatóorvos kicsit aggódott, mert kezdődő megfázást, kis szörcsögést hallott nála a reggeli vizsgálatnál, mégis bevállalta. Utána az ébredés nagyon rossz volt, megviseli őket az altatás, szinte önkívületi állapotban sírt pár órán keresztül (erre készülj fel ha piciről van szó), de szerintem nekem rosszabb volt hallgatni a sírását, mint neki megélni.

Ne aggódj, minden rendben lesz!

2014. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 hetesen és 20 hónaposan műtötték a lányomat altatásban, és most nemrég a 4,5 évesen fiamat is.

Előtte az a rossz, hogy nem ehet-ihat, főleg pici babáknál kutya dolog :S Utána meg az ébredés rossz nagyon, nincs magánál teljesen és csak azt érzi, hogy valami nagy gebasz történt vele... megszakad az ember szíve. De legalább hamar túlvannak rajta, hidd el, minél kisebb korban esik át ilyesmin, annál jobb.


Magától az altatás technikai részétől szerintem nem kell félned, nekem az a tapasztalatom, hogy a kicsikre jobban odafigyelnek mint a felnőttekre. Az anesztes orvos el fogja mondani a tudnivalókat pl hogy utána mikor ihat, mennyiket stb, ilyesmiket (ha lehet ne egyedül legyél ott, mert nemtom te hogy vagy vele, de pl én féltem ,hogy az izgalom miatt a fele dolgot biztos nem fogom megjegyezni, vonszoltam magammal a férjemet, hogy legyen aki fel is fogja amit mondanak)

2014. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!