Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposomnak még mindig...

3 hónaposomnak még mindig sokat van ökölben a kis keze és a hüvelykujja állandóan a tenyerébe van szorítva. Másnál is volt ilyen? Nem fog eldeformálódni az ujja? Mivel "vehetném rá", hogy nyitva tartsa?

Figyelt kérdés
Egész nap próbálok játszani vele. Mindig valamit adok a kezébe, vagy lógatok előtte, hogy nyúlkáljon érte. Ilyenkor jó, mert ha nyúl valamiért akkor nyitva van a keze, de egész nap nem ülhetek mellette 24órában és ha épp nem játszik akkor beszorítja a hüvelykujjait a kezébe. Volt valakinek hasonló? Hogy vegyem rá, hogy többet legyen nyitva a keze?
2014. szept. 29. 22:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9-essel egyetértek

amúgy az én babám is "öklös" volt nem is tudtam hogy zzl törődni kellene, és most majdnem 5 hónaposan magától elhagyja, már csak nagyon rikán öklözik, 3 hónaposan mér örültem is ennek, hogy milyen cuki...

2014. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!