Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam cumisüveghez milyen...

Mam cumisüveghez milyen melegítőt használtok?

Figyelt kérdés

Kisfiamnál mikrózom a tápszert, mindig is mikróztam.

Kistesónak kellene cumisüveg melegítőt vennem mert a kisfiam miatt nem akarok éjszaka mikrózgatni.

Nektek milyen van? CSak olyan melegítők vannak amikbe vizet kell rakni? Mert egyszer barátnőmnél melegítettünk mam cumisüveges tápszert de utána folyt a víz a cumisüvegből...


2014. okt. 7. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor éjszaka még evett a babám és nem akartam zajongani, a tűzhelyen/főzőlapon melegítettem a vizet. Nagyon gyorsan átmelegszik, én ezért nem vettem melegítőt.
2014. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg... A főzőlapot el is felejtettem. :) Mert amúgy arra gondoltam, hogy éjszakára rakok termoszba meleg vizet és a szobában összerázom majd a tápszert, ez eddig oké is, csak ha elfogy ugye a meleg víz éjjel a termoszban... De így a főzőlapos megoldás persze hogy jó, azzal biztos nem ébresztek fel senkit éjjel.

Köszi!!!

2014. okt. 7. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit... :)

Én ikeában vettem termoszt (rendes,felnőttnek való), az nagyon jól tartja a hőt, nem csöpög. Ha elmegyünk itthonról, abban viszek forró vizet. Persze, más is jó, csak a túl olcsó mindig folyik, vagy kihűl gyorsan.

2014. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
off. csak én is észrevettem, hogy a Mamm-os üvegek nem zárnak jól, tejet már nem is merek melegíteni benne(én fazék meleg vízbe állítom)
2014. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!