Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hasznaljatok a sudocremet...

Ti hasznaljatok a sudocremet a babatoknal?

Figyelt kérdés
miert a vedono meg az orvos is azt momdja hogy nem szabad hasznalni?pedig szerintem jo,a ferjem vett egy hatalmas sudocremet,es nem lehet hasznalni a vedono szerint,akkor mit csinaljak vele?(
2014. okt. 7. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mivel indokolta ezt a védőnő???

Én csak azt használom, minden pelenkázáshoz.

A kórházban azt mondták, hogy ne kenjem a popsiját addig, amíg pöttyös nem lesz. A védőnőm rögtön első alkalommal mondta, hogy kenjem, mert meg fogok lepődni...igaza lett, egyszer egy napig nem kentem és pirosodott is neki.


De vannak babák, akik jól bírják krém nélkül is.

2014. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a gyk-n nagyon istenítetteék az egyik kérdésben

az én babaámonviszont semmi nem segített amikor a bőre piros lett, egy idő múlva meg már véres, semmi nem használt, csak gyógyszertári vényre kapott kevert krém. két pelenkázás között új bőrt varázsolt.

azóta csak és kizárólag azt használom.

2014. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is használom, 9 hónapos, most először lett pöttyös, remélem csak fogzás miatt és elmúlik, én nem kentem minden pelenkázásnál csak napi 2-3 alkalommal.
2014. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos a kislányom és sose volt még piros a popsija, mi csak minden este kenjük mert akkor 12 órát vam rajta a pelus, napközben sose.


Miért nem lehet használni? Mit mondtak?

2014. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
en nem hasznalok semmit,abszolut!!se popositorlokendot se kremet,meleg vizbe martogatott vattakoronggal megtorolgetem es kesz!szerencsere meg nem volt piros a bore!nagyon Szep a bore!en nagyon hasznalnam a sudocremet mert olyan jo az illata!azt mondta a vedono meg az orvosno is hogy az nem mindennapi hasznalatra valo,csak akkor ha kiuteseS,piros a bore!pedig ravan irva MINDENNAPI HASZNALATRA! hmmm nem tudom...
2014. okt. 7. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
azt használom születése óta sose volt piros a fogzást leszámítva.nekem a gyerekorvos is azt javasolta nem a gyógyszertárit
2014. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem meg a vedono csak a gyogyszertarit javasolja!
2014. okt. 7. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
használd nyugodtan mert tényleg jó levendula illata van.ha nem bírja a babód bőre úgyis kiderül.nekem az ára miatt is javasolta mert ezt csak nagyon vékonyan kell kenni és 7,5 hónapig tartott egy nagy tégely
2014. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!