Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeres babák szerintetek...

A tápszeres babák szerintetek tényleg betegesebbek?

Figyelt kérdés

Az én kislányom is tápszeres, de még semmi baja nem volt.Hála az égnek!!!!!! Két barátnőm kisbabája viszont akik anyatejesek már túl vannak náthán,torok gyulladáson,influenzán, kisebb fertőzésen .Ők még egy két héttel fiatalabbak is mint az én babám.

Persze tudom, anyatej az anyatej.Engem már annyit riogattak a tápszerezés miatt.Csupán ezért kérdezem. Gondolom ti is hallottátok a sok jó tanácsot és veszélyt ezzel kapcsolatban.

Várom a válaszaitokat!


2010. jan. 23. 06:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én tápszeres baba voltam, mert Anyukámnak nem volt teje. Választhatott: vagy megvárja amíg beindul a tejtermelése és éhezek, vagy tápszer. Evidens volt, hogy az utóbbi mellett döntött. Gyerekkoromban kb. kétszer voltam influenzás. Most sem vagyok beteges alkat.


31L

2016. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!