Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy teljesen egyedül vagytok a babával? Hogy nem számíthattok senkire?

Figyelt kérdés
A párom állandóan dolgozik,és amikor hazajön sem foglalkozik velünk.Max 10 percre bejön.A gyerek szinte nem is ismeri.Nekem boldogan gagyarász,és mikor bejön az apja ellhallgat és néz rám,hogy vajon ez ki lehet.Teljesen el vagyok keseredve nem tudom mit tegyek.
2010. jan. 23. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én férjem se foglalkozik velünk. Én már ott tartottam, hogy elválok mert még beszélni sem lehet vele. Most talán észbe kapott..majd meglátjuk. Én is úgy gondoltam, hogy akkor már tényleg jobb egyedül mert így csak utána is pakolhatok nem elég, hogy nem segít meg nincs velünk. Persze a haverokhoz át tud menni minden héten...akkor nem fáradt.

Már sokat sírtam emiatt.

Bocs, ezzel nem segítettem neked de legalább látod, hogy van rosszabb is, ne ess kétségbe! Szerintem beszélned kéne vele erről. Ha a tied olyan, hogy lehet vele.

1 éves anyuka

2010. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nálunk is este 7kor ér haza Apa és jó fáradt. én úgy "hozom őket össze", hogy amikor megjön, kimegyünk elé az ajtóhoz lelkesen és ezt a lelkesedést Babuci is átveszi. Már ugrándozik a kezemben és vigyorog, mikor meglátja, ettől Apa elolvad :)

a mosogatást estére hagyom és vacsi után végzem el. addig ők bemennek és ezt a kb 15-20 percet együtt töltik.

hétvégénpedig egyre többet, ahogy a lánykánk nő.

2010. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!