Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek furcsa az, ha egy...

Szerintetek furcsa az, ha egy anyuka nem föz a babajanak frissen minden nap fözeleket, hanem üveges bebietelt ad neki helyette?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 21:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.És babakajával.Enyém mivel már 6 hónaposan csak este fogadta el a tápszert/anyatejet,többinél babakaját evett volna,így átálltam a saját főzésre,mert napi 1x pép,3 üveg babakaja elég sokba került volna...Volt itthon mindig babaétel,de 1 éves kora után már nem ette meg egyáltalán.Hozzáteszem,hogy szerintem 9 hónapos korától csak havi 2x,ha kapott és akkor is főzeléket.A gyümölcsöset azt a pépbe kevertem.Most 2 éves,nem eszik egy gyümölcsöt se meg sajnos,zöldséget se nagyon.Nem vettem babakaját ,pedig amúgy lehet meg kéne próbálni hátha megeszi.
2014. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is csináltam. Váltva kapott házit, meg üvegeset, mikor milyen kedvem volt. A gyerekem rendszeresen csinálta, hogy belenyalt az egyikbe, és annyi, kezdhettem meg neki másikat, mert az elsőt nem volt hajlandó megenni. Szerintem nincs ebben semmi rossz, nem minden anyuka élvezi a pepecselést a kajával. Tudom, gyerekért mindent, de ha van más lehetőség is, akkor miért ne éljünk vele...
2014. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!