Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babamnak mindig jar...

3 honapos babamnak mindig jar a keze laba szuntelenul! Az orra felett es a szeme mellett kicsit kikekult, valoszinu, hogy odacsapott maganak, es attol?

Figyelt kérdés
Mennyi idon belul mulik el?
2014. okt. 9. 09:57
 1/5 Paraszt_Mári ***** válasza:

Szia!

Az én fiamnak is állandóan ott a kék folt a szeme közt, mindig oda üt ez kezdődött olyan 2-3 hónapos kora körül még mostanában is oda üt de van hogy valami játékkal teszi ezt ( már 6 hós) a folt kb.2-3 nap alatt elmúlik neki

2014. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hósak vagyunk. Neki is jár mindig mindenek ez teljesen normális reflex szerű mozgások. Ahogy nől majd egyre jobban tudja majd kordinálni a mozgásait. A kék folt szerintem pár nap múlva elmúlik gyorsan regenerálódnak még ezek a picik. Mi pl csikarjuk magunkat és húzzunk a hajunkat
2014. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is huzod a hajadat? :-O
2014. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen!
2014. okt. 9. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is jár keze, lába. Hála Istennek! Én örülök neki. Ha orrba vágja magát, legalább gyorsabban tanul ;) Nem gondoltam, hogy ezt problémának lehet érezni. Ha aggódsz, akkor önálló játékhoz csak puha játékot adj neki. Ha együtt játszotok, akkor jöhetnek a keményebbek is.
2014. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!