Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet ilyen, vagy mi...

Létezhet ilyen, vagy mi vagyunk színvakok?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányunk. Apja világító kék szemű, én középbarna. Apja részéről féltestvére szintén világító kék szemű (szintén barna szemű anyától).


Kék szemmel született, aztán 2-3 hónapos korában elkezdett bebarnulni. Viszont az utóbbi 2 hétben egyre kékül megint...

Ilyen létezhet? Nem csak sötétedni tud, hanem visszavilágosodik?


Most nem égszínkék (mint az apjának), hanem acélkék/szürkéskék, enyhén zöldbe hajló.


2014. okt. 10. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Apa világító kék, anya barna, mindkét gyerek zöld szemű.

Igen, létezhet, valószínű, hogy zöld lesz a szeme. Kék újra nem igen lehet.

2014. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen létezik, szintén igy voltunk. Zöld szeme lesz a gyerekednek, majd meglátod. Nekünk is így volt/van.
2014. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a húgom példáját tudom leírni. Apja szeme zöld, az anyjáé sötétbarna. Ő sötétkék szemmel született, mint a legtöbb baba, majd pár hós korára világoskék lett. Így maradt 4 éves koráig, aztán átment zöldbe. Szóval változik és még változhat.
2014. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vörösesszőke a haja, úgyhogy szép lenne zöld szemmel :)


Kíváncsi voltam, hogy ő megnyeri-e a kék szemet, ezért nézegettem. De akkor zöld vagy barna lesz ezek szerint.

2014. okt. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!