Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vallalnal ugy elsö babat,...

Vallalnal ugy elsö babat, hogy biztosan tudnad, segitseg nelkül, egyedül lennel vele, se nagyszülök, se testverek, apuka pedig rengeteget dolgozik (vallalkozo) sokszor egesz hetvegen is?

Figyelt kérdés
babysittert pedig nem tudnad megengedni magadnak....
2014. okt. 13. 08:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, Apa leghamarabb este fél 6, de általában 6 - fél 7kor ér haza, minden 2. szombaton dolgozik délelőtt, és van egy 1000 nm-es portánk, a hétvége további része azzal telik, hogy a kint munkákat elvégzi. Anyós 100 km, Anyám 60 km, Tesó szintén, szóval egész nap és a hétvége nagy részében is egyedül vagyok a most 4 hós kislányommal, de eszembe nem jutott volna ezen agyalni, hogy majd hogy fogom bírni. Nem könnyű, de hát nem is azért szül az ember gyereket, hogy majd valaki segít... szerintem. Vállalkozó apuval meg azért egyeztetni kell, hogy mondjuk ne egész napot dolgozzon a hétvégén, hanem csak pl. délelőtt, vagy kora délutánig, ha ő is akarja a gyereket, akkor gondolom nem úgy, hogy csak este már alva látja :-o
2014. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
Nálunk is így van,igaz mikor teherbe estem még kevesebbet dolgozott.Nem könnyű,de kénytelen vagyok megoldani,inkább a munkakeresésben gátol,hiszen kevés 8-16-ig tartó meló hely van ahol tolerálják az állandóan betegeskedő friss ovist,de majd csak lesz valahogy.Másodikat viszont nem merek,pedig nagyon rágja a párom a fülem.
2014. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
22%
Ha a párod szórakozna, akkor jogosan hözöngenél, de így, hogy DOLGOZIK értetek (is), jobb, ah csöndben maradsz és nem sajnáltatod magad!
2014. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. A terhességem alatt kapott egy sokkal jobban fizető állást, ami viszont azzal jár, hogy amikor munka van, dolgozni kell, akár késő este, akár hétvégén is. Még pici a gyerekünk, de nem sokat látta a férjem a kórházon kívül. Majd télen, amikor kisebb lesz a forgalom. Ha itthon van, akkor persze, segít, beviszi a vizet a fürdetéshez a szobába, pelenkáz, stb., de az esetek többségében egyedül vagyok a babával. Mit ne mondjak, nem unatkozom, néha éjjel is kelni kell, reggel pedig korán fúj a gyerek ébresztőt. Amíg délelőtt alszik, én intézem a házimunkát, a délutáni alvásánál pedig én is beiktatok magamnak egy kis pihenést, hogy ne készüljek ki a kialvatlanságtól. Nehéz, de ki lehet bírni, később kicsit könnyebb lesz majd.
2014. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező akkor ne ségélyre szülj, hanem járjon tgyás, gyed és apukának lehet lejebb adni.
2014. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Előző,szerintem sehol nem írta,hogy segélyre szül,és nem jár neki tgyás meg gyed,de nagyon "okos" vagy,hogy rögtön ilyeneket feltételezel...
2014. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Ilyennek mint a kérdező ahol a dolgozó fél még hibásnak is látja biztós nem sokat tett még az életbe.
2014. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
jaj-hát nem kell úgy nekiesni a kérdezőnek.csak egy kérdést tett fel.első baba-bizonytalan.tényleg nem egyszerű gyereke(ke)t nevelni manapság.valóban sokan vannak egyedül,segitség nélkül,de szerintem is az lenne a megszokott,hogy két ember együtt vág bele a gyereknevelés szépségeibe,buktatóiba,nehézségeibe
2014. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Tisztelt kioktato valaszolok!Ennyit es semmi mast nem szeretnek hozzafüzni ezekhoz a rosszindulatu valaszokhoz :

HA VALAKIRÖL ISMERETLENÜL ITELETET MONDASZ,AZ NEM ARROL SZOL,HOGY MILYEN AZ ILLETÖ.AZ ARROL SZOL,HOGY MILYEN VAGY TE.

2014. okt. 13. 21:08
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Vállaltam, túléltük. A szüleim nem élnek, a férjem anyja messze lakik. Amikor a lányom 2-3 hónapos volt, a férjemet csak a skype-on láttuk (külföldi munka). Mostanság már csak havi 2 hetet van külföldön. Nagyon nehéz volt, de ki lehet bírni.
2014. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!