Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vallalnal ugy elsö babat,...

Vallalnal ugy elsö babat, hogy biztosan tudnad, segitseg nelkül, egyedül lennel vele, se nagyszülök, se testverek, apuka pedig rengeteget dolgozik (vallalkozo) sokszor egesz hetvegen is?

Figyelt kérdés
babysittert pedig nem tudnad megengedni magadnak....
2014. okt. 13. 08:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Vallaltam es hazudnek ha azt mondanam hogy nincsenek olyan napok amikor megbantam, pedig imadom a kisfiam... Kulfold, nincs itt a csaladom, nincs semmi segitsegem, az elmult 2 evem a 24 oras szolgalatrol szolt, soha egyszer sem voltunk azota a parommal kettesben sehol mert nincs hova tenni a kisfiunkat. Errol szol az egesz eletunk, es sokszor elsirom magam tehetetlen duhomben amikor a fb-n azt latom hogy mas anyak neha eljutnak egy vacsorara vagy moziba vagy barhova a parjukkal mert van aki vigyazzon neha par orat a babara. A 2 ev alatt kizarolag 2 havonta a fodraszhoz jutok el, sehova mashova. Ennyi ido az amit a baba nelkul toltok.

Szazszazalokosan biztosra mondom hogy nem lesz tobb gyerekem, csak akkor ha meg tudjuk oldani hogy hazakoltozzunk a csaladom kozelebe.

2014. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!pont ugyanabban a helyzetben vagyok mint te es szaz szazalekosan megertelek!akar tapasztalatot is cserelhetnenk egymas vigasztalasara!egyebkent ugye hogy mielött a gyereket bevallaltatok nem gondoltad at hogy eveken keresztül nem lesz többet egy szabad ested se?en se gondoltam erre:(es tudod en min szoktam elcsodalkozni?mikor latom a tv-ben a sok hires csajt akik egesz nap jarnak fotozasokra forgatasra tökeletes sminkben ...es pici babajuk van....ilyenkor elondolkodok hogy nekem meg a boltba se sikerül eljutnom!!!!
2014. nov. 27. 19:41
 23/23 anonim ***** válasza:
Jajj csajok, mi is most vagyunk rajta a babateman, de ugyan ettol felek en is. Kint vagyunk nemetben, minden rokonunktol tavol es annyira felek, hogy fogom birni lelkileg, egyedul. Ferjemnek dolgozni kell, szoval en leszek itthon, es tenyleg elore rettegek.
2014. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!