Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondták már a babádra, hogy...

Mondták már a babádra, hogy 'vékony' vagy 'kövér'? Ki mondta és hány kilós, hány hónapos volt akkor a babád?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamra sokan mondják, főleg most, hogy sok a ruci rajta. Ugyanis tökéletesen kerek feje, arca van. Amúgy sehol egy hurka, nem kövér egyátalán, de az arca alapján sokan rámondják az utcán. Most 14 hónapos és 12.5 kg ehhez 83 cm.
2010. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem soxor mondtak hogy duci,de o az is volt.:)
2010. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányom 17 hós, 84 centi és 9 kg. Az orvos azt mondja, hogy vékony, aki ruhában látja az azt mondja, hogy kövér, mert pofazacskói vannak.
2010. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor 1/2 éves volt, sokan megjegyezték, hogy milyen nagy, duci kisfiú. 8,2 kiló volt és 76 centi.

Most 16 hónapos, és sokan megjegyzik, hogy milyen vékony fiúcska. 9,7 kiló és 83 centi.

2010. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a családban mondták, hogy duci. 68-as rucikat kell már ráadnom, és 7.400 gr, jövő héten 4 hónapos. Szerintem (és a doki szerint is) tökéletesen néz ki, jó húsban van, olyan "rágnivaló". A doki egyébként azt mondták a lábaira: Ej, ha Magyarország ilyen lábakon állhatna!... :) És hogy nyugodjak meg, ő már szirénázna, ha a gyerek kövér lenne. :)

Banyuci

2010. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamra szokták mondani, hogy jó húsban van. Van szép tokája, vaskos combok, pocak. 6 hónaposan volt 8 kg és 67,5 centi.
2010. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan modnják, hogy vékony, de az is. 93 centi és 11 kiló...
2010. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam is vékony,6 hónapos 6,2 kg és 68 cm.De azt mondja a gyerekorvos meg a védőnő,hogy ne aggódjak.Ilyen géneket örökölt.Soha nem lesz kövér,pedig sokat eszik.
2010. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, mondják. Amikor az étvágyáról kérdezik, mondom nagyon jó, erre ők: látszik rajta! Most 13 hónapos, 75-80 cm körül lehet és 10 kg. Súlyban szerintem nem sok, de ő is azt a vékony csontozatot örökölte, ami férjemnek és nekem is van, így a kis súly rajta többnek látszik.
2010. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!