Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a fehérje táplálék...

György Kovacs kérdése:

Szerintetek a fehérje táplálék kiegészitö elég magába a sulygyarapodáshoz? Vagy edzenem is kellene mellé? Eléggé vékony srácc vagyok és páran mondták hogy ezek a porok önmagában is "tápláloak" edzés nélkül is ellehet érni sulygyarapodást.

Figyelt kérdés
Nekem elég az ha 10kilot felszedek nekem ez a célom. Persze nem zárkozom el az edzéstöl. De elöbbi folyamat egyszerübb nekem azaz annak aki csak plusz kilot akar magára szedni.
2011. jan. 30. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Súly gyarapodáshoz nem kellenek porok(táplálékkiegészítő amúgy)! Elég ha csak a hétköznapi sz@r szemét kaját eszed kétpofára! Ha izmot akarsz felszedni étrend,tápkieg,kemény súlyzós edzés,elegendő pihenés kell! Nem hinném hogy jobban éreznéd magad 10 kg zsírral!
2011. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja egyébként hány kg és centi vagy?
2011. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel izmosodni nem fogsz edzés nélkül, felesleges proteint bevinni, inkább ch-t, bár zsírosodni fogsz.
2011. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

185 centi vagyok és ehhez 63 kilo társul..szoval nem egy nagydarab gyerek vagyok.Sportolás megy csak szeretnék kicsit "esztétikusabban" kinézni. plusz 10 kilo "zsir" sem nézne ki rajtam "hülyén".mindenképp szeretnék 10kilot hizni akárhogy.

igy szerintem érthetöbb a kérdésem.:)

köszi a válaszokat

2011. jan. 31. 21:08
 5/6 Boti a hős válasza:
Mindenképp az edzést javasolnám, és toljad a szénhidrátot + a fehérjét
2011. febr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ÉRtem akkor az edzést javasoljátok.de egy problémám van ami nem tudom mennyire folyásoljabe a sulyzos edzést.Gerincferdülésem van és ezzel a problémával nem hiszem hogy érdemes sulyokat emelgetnem...Mit tanácsoltok?

köszi elöre is,meg utolag is:)

2011. febr. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!