Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire káros a Tv egy két...

Mennyire káros a Tv egy két hónapos babának?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre pár napja hogy lefoglalja és van hogy ezt ki is használom, pl amikor kaját csinálok neki, vagy reggel kimegyek a mosdóba rendbe szedni magam, vagy megiszok egy kávét...stb tehát olyan 10 percekre szoktam hagyni, ma pl tudtam mellette kicsit aludni/bóbiskolni miközben gügyögött meg a tv is ment szerintem az is lefoglalta. a tv kb 3-4 méterre van tőle, azt sem tudom mit, mennyit lát belőle, első baba és nem tudom hogy mennyire hagyjam neki, mert azért örülök az így nyert "szabad" perceknek.
2014. okt. 18. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak a szemét és az idegrendszerét károsítja.
2014. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ilyen messziről a szemét is? csak mert vannak a babáknak csinált kivetítők...azok? még nem láttam milyen egy olyan kütyü tehát lehet nem is hasonló.
2014. okt. 18. 18:34
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Túlterheli az idegrendszerét, bántja a szemét. A vetítő, amire gondolsz, nem tv vagy projektor, annál jóval egyszerűbb szerkezet. Ne hagyd neki, próbáld mással lekötni. Forgó a kiságy fölé, játszószőnyeg, baba "tornáztató" stb. De a tvt ne hagyd, nagyon pici még hozzá.
2014. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rendben van. köszi :) én is korainak tartottam, ezért gondoltam megkérdem. igen ezek, amiket felsoroltál már venni akarjuk, eddig nem akartuk felhalmozni, de most hogy már kíváncsiskodik lesz értelme. köszi neked is.
2014. okt. 18. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Még epilepsziás rohamot is okozhat, ilyen kicsi korban.
2014. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi utolsó...ez nagyon rosszul hangzik.
2014. okt. 18. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Pedig a villogó fények miatt ez is fent áll.
2014. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kicsit olvastam most róla, később visszafoghatja a mozgásfejlődését is...nem is gondoltam volna. tehát nem kapcsolok tv-t ha ő is láthatja... köszi még egyszer.
2014. okt. 18. 19:05
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Kapcsolj a Duck tv-re, ott nincsenek villanások, gyors kameramozgások. 10 perc neked is jár.
2014. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :) majd megnézem, de remélem a szőnyeg és a forgó majd lefoglalja legalább ennyire :) mert ha nézi az m2 vannak mesék reggel az szokott menni neki, vannak zenék is benne meg jó színes karakterek :)
2014. okt. 18. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!