Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire tanított meg a gyerekneve...

Mire tanított meg a gyereknevelés vagy a gyereked?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra,hogy napi 4 óra alvással is lehet élni! :D :(
2014. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bolond vagyok! Mi olyan jókat hancúrozunk, és ilyenekre az én gyerekkoromból nem emlékszem. Ilyenkor szalad a lakás, minden csupa maszat lesz.

De a másik, hogy embert nem lehet mást úgy szeretni, ahogy egy anya szereti a gyerekét.

2014. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy felelősséggel tartozom, hogy mindig példát kell mutatnom, hogy nem hiába éltem.
2014. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy a munkahelyi sikerek, a diploma és a doktori cím mind semmi a gyereknevelés mellett és ez a legfontosabb a világon. A gyerekem mosolya többet ér minden karriertől.
2014. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gabi86 ***** válasza:
Türelmet legfőképp és feltétel nélküli szeretetet és hogy olyannak fogadjuk el az embereket amilyenek,ne akarjuk megváltoztatni őket.
2014. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy a média álltal sugallt rózsaszin mesevilágnak semmi koze nincs a valósághoz es nem leszek rossza anya attól, ha nem lebegek minden pillanatban a felhők kozott a boldogságtól.
2014. okt. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Türelmet és empátiát,hogy olyannak fogadjam el a gyerekeim amilyenek!

És,hogy nincs ettől nagyobb boldogság az életben...)

2014. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy 5 perc csend a gyerekszobában, az egy méterszer félméteres "cápa" zsírkrétával a falon természetesen kiszínezve :) Szóval a tanulság, hogy a gyerekszobát dekorálja csak nyugodtan a gyerek!
2014. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as! Egész nap ezen derültem amit irtál. :) Majd megtudom hamarosan én is.
2014. okt. 22. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. :) Az biztos, hogy megtudod, és ha teheted hagyd is neki. Ha megbeszéled vele, hogy csak a sajátját dekorálhatja, akkor a lakás többi része érintetlen marad. Az enyém nagyon élvezte. Fehérre festett fűrészporos tapétát tettem a falra, így a fal nem károsodott. :) Mondjuk az is jó megoldás, ha egy falon kap egy számára jó nagy területet, ahol kiélheti a művészi hajlamait :D
2014. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!