Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ébresszem fel éjszaka?

Ébresszem fel éjszaka?

Figyelt kérdés
10 napos a kislányom, tápszert kap. 60-90ml tápszert eszik egy étkezésre. 3-4 órákat alszik. Éjszaka még hosszabbat is alszik, de 4 óránként felébresztem hogy egyen. Védőnő szerint kell keltsem.
2014. okt. 20. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mint irtam, en is keltettwm a gyerekorvos tanacsara, aztan elkezdetett magatol kelni: pontban 3.30-kor:)) aztan elhagyta 10 hetes korara, es addigra mar a gyerekorvos is mondta h mar nem muszaj kelteni. szoval abbol se lesz problema ha kelted, az enyem is atalussza mar 4 hete pedig anyatejes raadasul.
2014. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En egy ejszakat atvirrasztottam egyhetes koraban mikor nem kelt ot ora utan se felkeltettem, aztan rajottem h o szol ha ehes, szomjas, egyedul van, az epetbenmaradasi osztone tokeletes ugyhogy nem keltettem tobbet. Kb 2honaposan atalussza az ejszakat (23-7ig). semmi penzert nem keltenem fel:-)! Nyugi es aludj amennyit csak tudsz!! :)
2014. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Látod? Felkelt ő magától is és jelezte, hogy éhes. Nálunk is így volt. Volt egy késő esti etetés, majd 2 és 4 óra körüli. Később elmaradt a késő esti, majd a 2-es és 2 hónapos korára átaludta az éjszakát, mert a 4 is kitolódott fél6-ra. Így 8 és fél6 között alszik. :) Most 3 és fél hónapos, remélem még jobb is lesz. :)
2014. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2014. okt. 21. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!